Rozwój – Chrobry 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Arka 2:2 (koniec)
Rozwój Katowice
0:1 (0:1)
Chrobry Głogów
Niedziela 06.09.2015, 15:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • Fortuna 1 Liga • Runda 7

W dniu dzisiejszym zgodnie z oczekiwaniami 3. punkty zgarniają zawodnicy Chrobrego, jednak aktualny lider tabeli nie był w tym spotkaniu wyraźnie lepszy, a Rozwój starał się grać jak równy z równym. (16:53:18)

90+3

90+2
    Świetna interwencja Solińskiego. Ilków-Gołąb próbował technicznym strzałem pokonać goalkeepera gospodarzy, ale czujny w bramce był Soliński.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Szymański (Chrobry Głogów).

90
    Trzy minuty dolicza arbiter.

90
    Bardzo złe to dośrodkowanie i wybijają piłkę przyjezdni.

90
    Kozłowski naciskał Michalca i będzie rzut rożny.

89
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Gonzales, na boisku pojawia się P. Gałecki.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów).

85
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Kościelniak, na boisku pojawia się Hodowany.

84
    Od kilku minut Rozwój przebywa na połowie rywala, ale nie powoduje to żadnego zagrożenia.

82
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Balogun, na boisku pojawia się Król.

81
    Po rzucie rożnym sytuację opanowują przyjezdni.

80
    Zakotłowało się w polu karnym gości, ale będzie tylko rzut rożny.

80
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Gąsior, na boisku pojawia się Pisarczuk.

79
    Hudyma próbował przelobować Solińskiego, ale to uderzenie wyraźnie nie wyszło zawodnikowi Chrobrego.

77
    Pierwszy strzał Sebastiana Gielzy, ale piłka po jego uderzeniu poleciała minimalnie obok słupka bramki strzeżonej przez Szymańskiego.

76
    Hudyma złapany na spalonym.

74
    Groźnie było pod bramką Rozwoju, ale do piłki nie doszedł Gąsior i piłkę przejmuje Cholerzyński.

Damian Apostolski

Gole: 43. Ilków-Gołąb

Kartki:   87. Ilków-Gołąb (CHR), 90+1. Szymański (CHR)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 2:5. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 0:1. Foule: 15:12.
    Rozwój Katowice: Soliński, Mielnik, Kopczyk, Menzel, Winiarczyk, Cholerzyński, Gonzalez (89. P. Gałecki), Tkocz, Wróbel (74. Gielza), Balogun (82. Król) – Kozłowski.

Zmiany: Gocyk, P.Gałecki, Kapias, Barwiński, Król, Gielza, M. Gałecki.

Chrobry Głogów: Szymański, Ziemniak, Byrtek, Michalec, Samiec – Kościelniak (85. Hodowany), Gąsior (80. Pisarczuk), Drewniak, Ilków-Gołąb, Hudyma – Szczepaniak (73. Hałambiec)

Zmiany: Rzepecki, Bednarski, Hodowany, Malinowski, Bogusławski, Pisarczuk, Hałambiec.

Sędziowie: Tomasz Radkiewicz (Łódź)