Armenia – Dania 0:0 (koniec) | Polska – Gibraltar 8:1 (koniec) | Irlandia – Gruzja 1:0 (koniec)
Szkocja – Niemcy 2:3 (koniec) | Finlandia – Wyspy Owcze 1:0 (koniec) | Irlandia Północna – Węgry 1:1 (koniec)
Rumunia – Grecja 0:0 (koniec) | Albania – Portugalia 0:1 (koniec)
Irlandia
1:0 (0:0)
Gruzja
Poniedziałek 07.09.2015, 20:45 • Aviva Stadium (Dublin) • Eliminacje Mistrzostw Europy
    Sytuacja w naszej grupie, będzie ciekawie do samego końca!

Wszystkie rezultaty w dzisiejszych zmaganiach o ME we Francji!

(22:43:50)
    Trzecie miejsce dla Irlandii, która ma 15. punktów i traci dwa do Polski.

To już jest koniec! Irlandia zrobiła to co musiała, z trudem, ale trzy punkty zostają w Dublinie i "green boys" dalej liczą się w "Polskiej grupie", w tej kolejce nie mieliśmy niespodzianek, na które liczyła kadra Nawałki. Dość ciekawe spotkanie mogliśmy obejrzeć dziś na Aviva Stadium. Gruzja opadła z sił w drugiej połowie i to było tylko wodą na młyn dla gospodarzy, którzy zwiększli swoją przewagę z minuty na minutę, w rezultacie padła bramki, która podcięła skrzydła Gruzinom i tym samym zakończyła marzenia o wyszarpaniu chociaż jednego punktu. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy po więcej na Lajfy.com

90+3
    90+3. James McClean (IRL)

90+3
    McClean! Kapitalny strzał pomocnika Irlandii i z trudem broni Revišvili, korner dla gospodarzy.

90+2
    Zbyt mocne zagranie w kierunku Longa, który urwał się Kvěrkveliji, ale dobrze na przedpolu Revišvili.

90+1
    Trzy minutki doliczone, to wszystko za sprawą kontuzji Mčedlidze.

90
    Wchodzimy w ostatnie kilka chwil tego spotkania, ile doliczy sędzia, Pan Vad II? Za chwilkę się dowiemy.

89
    Ładna akcja i z ambicją powalczył Long, który uratował piłkę, zamiast za linię końcową, ta powędrowała na aut.

88
    Zbyt mocne dośrodkowanie Okriašviliego i w końcowej fazie spotkania od bramki będzie wznawiać Given.

87
    Na murawę dalej nie wraca Mčedlidze, chyba to coś groźniejszego i Gruzja gra bez nominalnego napastnika.

86
    Spokojnie rozgrywają piłkę Irlandczycy, którzy chyba są już pewni swego i czekają na ostatni gwizdek.

85
    Problem jest jeden, goście nie mają juz zmian i chyba te ostatnie pięć minut zmuszeni zostaną zagrać w dziesiątkę.

82
    Mčedlidze zwija się z bólu i potrzebna będzie interwencja lekarzy. Przerwa w meczu.

81
    Leży jeden z gości, ale zawodnicy Irlandii nic z tego sobie nie robią i rozgrywają swoją akcję.

80
    Ładną klepką pograli Walters z Hendrickiem, ale ten drugi zagrał zbyt mocną zwrotną piłkę i dobrze wychodzi Revišvili.

Mateusz Zając

Gole: 69. Walters

Kartki:   74. McClean (IRL)

Strzały celne: 16:5. Strzały niecelne: 9:4. Rzuty rożne: 5:1. Spalone: 1:0. Foule: 13:5.
    Irlandia: Given – Coleman, O'Shea, Clark, Brady – Whelan, McCarthy – Walters, Hoolahan (72. McClean), Hendrick – Keane (C) (46. Long).
    Zmiany: Forde, Randolph – Doyle, Keogh, Christie, Long, McClean, McGeady, Meyler, Quinn, Ward, Wilson.

Gruzja: Revišvili – Lobžanidze, S. Kvěrkvelija, Amisulašvili, Navalovski – Kašia (75. Cincadze) – Kazajšvili (65. Papunašvili), Okriašvili, Khizanišvili (79. Kenia), Kankava (C) – Mčedlidze.
    Zmiany: Loria, Makaridze – Daušvili, Kakabadze, Kenia, Merebašvili, Papunašvili, Popchadze, Cincadze, Cchadadze, Vacadze.

Sędziowie: Vad II – Berettyan, Viszokai – Buzás