Orlen Wisła – Gwardia 34:17 (koniec) | Stal – Górnik 30:39 (koniec)
Handball Stal Mielec
30:39 (16:16)
Górnik Zabrze
Wtorek 13.10.2015, 18:00 • Hala MOSiR, Mielec • Orlen Superliga mężczyzn • 7. kolejka

Koniec! Po wyrównanej pierwszej połowie, przyszedł czas na drugą pod dyktando Górnika! Pewna wygrana gości okraszona kapitalnym występem Pawła Niewrzawy! Stal wciąż na dnie tabeli. Warto jednak wspomnieć, że sędziowie nie reprezentowali dziś wysokiego poziomu i podjęli kilka decyzji krzywdzących Stal Mielec. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji! (19:24:58)

59
    Karny dla Stali! Kara dla Niedźwieckiego. (29:38)
    59
    Jurasik przełamuje ręce Nikolicia! Bramka! Do końca meczu 40 sekund. (29:38)
    59
    Błyskotliwie w ostatnich minutach gra Michał Obiała. Kolejne jego trafienie! (29:37)