Qabala – Borussia D. 1:3 (koniec) | Lazio – Rosenborg 3:1 (koniec) | Dnipro – Saint-Étienne 0:1 (koniec)
Lokomotiw M. – Besiktas 1:1 (koniec) | Sporting – Korcza 5:1 (koniec) | Basel – Belenenses 1:2 (koniec)
Fiorentina – Lech P. 1:2 (koniec) | Monaco – Karabach 1:0 (koniec) | Anderlecht – Tottenham 2:1 (koniec)
Schalke 04 – Sparta 2:2 (koniec) | APOEL – Asteras 2:1 (koniec) | Alkmaar – Augsburg 0:1 (koniec)
Partizan – Bilbao 0:2 (koniec) | Molde – Celtic 3:1 (koniec) | Fenerbahce – Ajax 1:0 (koniec)
Liverpool – Rubin 1:1 (koniec) | Bordeaux – Sion 0:1 (koniec) | PAOK – FK Krasnodar 0:0 (koniec)
Legia – Club Brugge 1:1 (koniec) | Midtjylland – Napoli 1:4 (koniec) | Villarreal – Dinamo M. 4:0 (koniec)
Rapid – Vik. Pilzno 3:2 (koniec) | Braga – Olympique 3:2 (koniec) | Slovan – Groningen 1:1 (koniec)
Molde FK
3:1 (2:0)
Celtic F.C.
Czwartek 22.10.2015, 21:05 • Molde Stadion • Liga Europy UEFA • Grupa A

W Norwegii oglądaliśmy dzisiaj fantastyczny mecz. W pierwszej połowie rywale jeszcze się badali, ale druga to już totalny rollercoaster! Akcja za akcję, mogło paść i 10 bramek. Oby więcej takich spotkań, zapraszamy na kolejne relacje. (22:57:51)

90+4

90+4
    I po raz już n-ty dzisiaj uderza Bitton. Ani razu nie przymierzył w światło bramki, podobnie tym razem.

90+3
    Środek pola w żadnej z ekip od kwadransa już nie istnieje, aż dziw że piłka nie wpada do siatki co pięć minut.
    Czyżby kontynuacja akcji #LetFootballWin ?

90+1
    Horvath broni uderzenie z dystansu.

90+1
    Dwa szybkie podania i wrzutka do Bakengi, ten nie złożył się do uderzenia.

90
    Ciftci wysoko wyskoczył do piłki i już plecami minimalnie chybił. Zabrakło dosłownie centymetrów. Wyśmienite widowisko!

89
    Bakenga fauluje pod polem karnym Celtiku, mądre zagranie na czas.
    88. Nir Bitton (CEL)

88
    Strzał Bittona i poprzeczka ratuje bramkarza Molde! Piłka zbyt wolno opadała, jednak tor jej lotu i tak zapierał dech w piersiach.

87
    Dwóch z Celtów przewracało się teraz na skraju pola karnego, sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie faulu.

86
    Szkoci od kilku minut niegroźni w ataku, prowokują tylko niebezpieczne odpowiedzi rywali.

85
    Molde ukradło kilkadziesiąt sekund, Celtic rusza do ostatnich prób.

84
    Zmiana w drużynie Molde FK: z boiska schodzi Mohamed Elyounoussi, na boisku pojawia się Mushaga Bakenga.

84
    Jeszcze jeden błyskawiczny atak gospodarzy! Gordon broni w ostatniej chwili strzał z bliskiej odległości. Będzie rzut rożny.

83
    Świtna wrzutka, strzał już jednak niecelny.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Efe Ambrose (Celtic F.C.).

82
    Łatwa strata gracza Celtiku. Niepotrzebnie zagrywał piętką. Po szybkiej kontrze Molde będzie miało szansę z rzutu wolnego. Ambrose faulował rywala.