Qabala – Borussia D. 1:3 (koniec) | Lazio – Rosenborg 3:1 (koniec) | Dnipro – Saint-Étienne 0:1 (koniec)
Lokomotiw M. – Besiktas 1:1 (koniec) | Sporting – Korcza 5:1 (koniec) | Basel – Belenenses 1:2 (koniec)
Fiorentina – Lech P. 1:2 (koniec) | Monaco – Karabach 1:0 (koniec) | Anderlecht – Tottenham 2:1 (koniec)
Schalke 04 – Sparta 2:2 (koniec) | APOEL – Asteras 2:1 (koniec) | Alkmaar – Augsburg 0:1 (koniec)
Partizan – Bilbao 0:2 (koniec) | Molde – Celtic 3:1 (koniec) | Fenerbahce – Ajax 1:0 (koniec)
Liverpool – Rubin 1:1 (koniec) | Bordeaux – Sion 0:1 (koniec) | PAOK – FK Krasnodar 0:0 (koniec)
Legia – Club Brugge 1:1 (koniec) | Midtjylland – Napoli 1:4 (koniec) | Villarreal – Dinamo M. 4:0 (koniec)
Rapid – Vik. Pilzno 3:2 (koniec) | Braga – Olympique 3:2 (koniec) | Slovan – Groningen 1:1 (koniec)
FK Qabala
1:3 (0:2)
Borussia Dortmund
Czwartek 22.10.2015, 17:00 • Gabala City Stadium • Liga Europy UEFA • Grupa C

Borussia Dortmund pokonuje w wyjazdowym meczu Qabalę 3:1. W pierwszą połowę lepiej weszli gospodarze i choć po 45 minutach, przyjezdni z Dortmundu prowadzili 2:0, to Azerowie stworzyli sobie więcej sytuacji na zdobycie bramek. W drugiej odsłonie Borussia nie pozostawiła wątpliwości, kto zasłużył na trzy punkty. Absolutna dominacja niemieckiej drużyny po przerwie i finalnie, BVB wygrywa 3:1 wywożąc z Baku komplet oczek. Hat-tricka notuje Aubameyang, a my dziękujemy za wspólne emocje! (18:55:31)

90+3
    90+3. DODÔ - 1:3

90+3
    Gol dla FK Qäbälä!

Azerowie wrócili jednak na połowę i pole karne Borussii. Po zamieszaniu w polu karnym oraz serii przypadków, DODO pakuje futbolówkę do bramki!

90+3
    Za krótkie dośrodkowanie i nic nie wynika z tego stałego fragmentu.

90+3
    Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy. Szansa na gola honorowego.

90+2
    Ostatnia minuta doliczonego czasu gry. Chorwacki sędzia spogląda na zegarek.

90+1
    Z bliskiej odległości, czwartego gola zdobyć próbował Aubameyang, ale trafił wprost w bramkarza gospodarzy!

90
    3 minuty doliczone przez sędziego.

90
    Za chwilę przekonamy się, ile, do regulaminowego czasu doliczy arbiter.

88
    BVB szanuje teraz piłkę. Niemiecka odmiana słynnej tiki-taki prezentowana przez przyjezdnych z Dortmundu.

87
    Kolejna żółta kartka w dzisiejszym meczu. Za faul na połowie rywali dla Zargarova.

86
    68% posiadania piłki na korzyść Borussii Dortmund.

85
    Dośrodkowanie Reusa trafia przed pole karne do Schmelzera, który nieudanie przekładał sobie rywala, a w dodatku pociągał go jeszcze za koszulkę. Grę wznowią Azerowie.

84
    Korner dla BVB.

84
    Bender za faul na Antonovie trafia do notesu sędziowskiego.

83
    Zmiana w drużynie FK Qäbälä: z boiska schodzi David Meza, na boisku pojawia się Rašad Abulfaz Sadygov.

83
    Kolejne trafienie wisi w powietrzu. Do defensywy zepchnięci gospodarze.

80
    Ginter szukał trafienia numer cztery dla rozpędzonej lokomotywy z Dortmundu, jednak piłka, po jego uderzeniu powędrowała w sam środek bramki, gdzie stał Bezotosnyj.