Qabala – Borussia D. 1:3 (koniec) | Lazio – Rosenborg 3:1 (koniec) | Dnipro – Saint-Étienne 0:1 (koniec)
Lokomotiw M. – Besiktas 1:1 (koniec) | Sporting – Korcza 5:1 (koniec) | Basel – Belenenses 1:2 (koniec)
Fiorentina – Lech P. 1:2 (koniec) | Monaco – Karabach 1:0 (koniec) | Anderlecht – Tottenham 2:1 (koniec)
Schalke 04 – Sparta 2:2 (koniec) | APOEL – Asteras 2:1 (koniec) | Alkmaar – Augsburg 0:1 (koniec)
Partizan – Bilbao 0:2 (koniec) | Molde – Celtic 3:1 (koniec) | Fenerbahce – Ajax 1:0 (koniec)
Liverpool – Rubin 1:1 (koniec) | Bordeaux – Sion 0:1 (koniec) | PAOK – FK Krasnodar 0:0 (koniec)
Legia – Club Brugge 1:1 (koniec) | Midtjylland – Napoli 1:4 (koniec) | Villarreal – Dinamo M. 4:0 (koniec)
Rapid – Vik. Pilzno 3:2 (koniec) | Braga – Olympique 3:2 (koniec) | Slovan – Groningen 1:1 (koniec)
S.S. Lazio
3:1 (1:0)
Rosenborg BK
Czwartek 22.10.2015, 19:00 • Stadio Olimpico,Rzym • Liga Europy UEFA • Grupa G
    Gospodarze mają trzy punkty i mogą skupić się już na następnym meczu ligowym.

W tym spotkaniu wszystko szybko się zmieniało. Po obiecującym początku Lazio straciło już w 6 minucie jednego z obrońców, a w kolejnych minutach traciło inicjatywę, jednak grając z kontry udało im się zdobyć dwie bramki i nie oddać prowadzenia już do końca. Włosi prowadzą w tabeli grupy G Ligi Europy z dorobkiem 7 punktów, natomiast Rosenborg po trzech spotkaniach ma tylko jedno "oczko" na koncie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na pozostałe mecze Ligi Europy, które wystartują pięć minut po godzinie 21! (20:56:13)

90+5
    90+4. Rzut karny obroniony przez Berishe!

90+4
    Berisha obronił jedenastkę wykonywaną przez Soderlunda wzbudził tym wielką radość miejscowych kibiców!

90+4
    Rzut karny dla gości w ostatniej minucie doliczonego czasu gry!

90+2
    Gospodarze krótko rozegrali ten stały fragment. Rozgrywają piłkę wszerz boiska, aby zyskać nieco czasu.

90+1
    Rzut wolny dla Lazio. Arbiter pokazuje, że Lazio ma wznowić grę na gwizdek.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Alessandro Matri (S.S. Lazio).

90
    3 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Vilhjálmsson pojawia się w miejsce Selnæsa. To ostatnia zmiana w tym spotkaniu.

88
    Jeszcze długimi piłkami próbują goście, ale to wszystko jest zbyt czytelne.

86
    Teraz groźnie było po akcji Lazio, ale obrońcy gości zdołali w końcu zażegnać niebezpieczeństwo. Włosi przejęli inicjatywę na kilka minut przed końcem.

84
    Niecodzienna sytuacja. Midtsjo po starciu z rywalem stracił...jeden korek ze swoich butów. Zawodnik szybko zmienia obuwie i wraca do gry.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Sergej Milinković-Savić (S.S. Lazio).

82
    Candreva znów strzelał zamiast podawać i piłka minęła dalszy słupek bramki strzeżonej przez Hansena. Mamy emocje w końcówce!

81
    Mogła być świetna odpowiedź Gości po zejściu ze skrzydła i strzale sprzed pola karnego, ale zabrakło dokładności!
    79. Antonio CANDREVA - 3:1

79
    Gol dla Lazio!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa ANTONIO CANDREVA. Nie można powiedzieć, aby było to pewne uderzenie Włocha, ale miał on to szczęście, że po paradzie Hansena piłka wróciła do Włocha, który uderzeniem z woleja na pustą bramkę zdobył trzeciego, chyba decydującego o losach spotkania gola!

Mariusz Dygant

Gole: 28. Matri, 54. Anderson, 79. Candreva (kar.) – 69. Søderlund

Kartki:   84. Milinković-Savić (LAZ), 90. Matri (LAZ)   6. Maurício (LAZ)

Spudłowany karny!: 90+4. Søderlund (RSN), bramkarz Berisha obronił

Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 5:12. Rzuty rożne: 2:2. Spalone: 7:1. Foule: 10:16.
    S.S. Lazio: Berisha – Konko, Maurício, Hoedt, Radu – Cataldi, Onazi (11. Gentiletti) – Candreva, S. Mauri (C) (75. Milinković-Savić), Anderson (70. Lulić) – Matri.
    Zmiany: Marchetti – Basta, Gentiletti, Klose, Lulić, Milinković-Savić, R. Morrison.

Rosenborg BK: André Hansen – J. Svensson (75. Konradsen), Lædre Bjørdal, Eyjólfsson, Dorsin (62. Mikkelsen) – Jensen (C), Selnæs (89. Vilhjálmsson), Midtsjø, de Lanlay – Søderlund, Skjelvik.
    Zmiany: Alexander Hansen – Konradsen, Mikkelsen, Pedersen, Reginiussen, Stamnestrø, Vilhjálmsson.

Sędziowie: P. Gil – P. Sadczuk, M. Borkowski