Pol. Gdańska – Łódź 4:3 (koniec) | Warszawa – Hel. Białystok 8:3 (koniec) | TAF Toruń – Jagiellonia 1:4 (koniec)
AZS Uniwersytet Warszawski
8:3 (3:1)
Elhurt-Elmet Helios Białystok
Sobota 24.10.2015, 19:00 • Centrum Sportu i Rekreacji UW - ul. Banacha 2a • I liga futsalu - gr. północna • Runda 6

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne! (20:34:27)

Gospodarze utrzymają się po tym zwycięstwie w czubie tabeli, natomiast goście zakotwiczyli na razie na ostatnim miejscu.

Koniec spotkania, w którym gospodarze byli stroną zdecydowanie dominującą.

40
    Gol dla AZS-u UW! Pewnym egzekutorem długiego karnego Grzegorz OCH.

40
    Kolejny faul białostoczan, będzie drugi przedłużony rzut karny, ale po przerwie, o którą poprosił Gerard Juszczak.

39
    Gol dla AZS-u UW! Rozstrzelali się w końcówce zawodnicy obu drużyn! Marcina Pieciula minutę przed końcem pokonuje Jakub IWASZEK.

39
    W kontrze gości ucierpiał także przewrócony nieszczęśliwie sędzia Wojciech Curyło.

39
    Gol dla Elhurt-Elmetu!
    Kolejna kontra gości, zakończona trafieniem Bartosza ŁUCKIEWICZA.

38
    Kontra trzech na jednego po stracie Piwowarczyka kończy się golem Jakuba BUDŹKO.

38
    Goście nadal w przewadze, ale nadal nieskuteczni. Tym razem pudłuje również ponownie strzelający Kamil Kajetaniak.

37
    Gol dla AZS-u UW! Kamil KAJETANIAK łapie wgranie zawodnika Heliosu i strzałem przez całe boisko wpisuje się na listę strzelców!

36
    Gol dla AZS-u UW! Michał KLAUS pewnym egzekutorem przedłużonego karnego.

36
    Szósty faul gości! Będzie przedłużony rzut karny.

36
    Strzał szpicem Koniczka – broni Kajetaniak!

35
    Czwarte przewinienie AZS UW. W końcówce może być jeszcze ciekawie. Goście wciąż z pięcioma faulami.

35
    Ponownie w przewadze goście.

34
    Żółta kartka za utrudnianie wznowienia gry Kajetaniakowi.

Piotr Bronowicki

Gole: 5. Klaus, 8. Iwaszek, 19. Och, 24. Starek, 36. Klaus, 37. Kajetaniak, 39. Iwaszek, 40. Och – 13. Stromiłow, 38. Budźko, 39. Łuckiewicz

Kartki:   19. Och (WAW) – 34. Stromiłow (BSK)

AZS Uniwersytet Warszawski: Madzio, Kajetaniak – Iwaszek, Hereśniak, Olkowski, Och, Klaus, Jarosz, Starek, Piwowarczyk, Grzyb, Majewski, Marcinkowski.
    Elhurt-Elmet Helios Białystok: Pieciul, Grabowski – Budźko, Stefanowicz, Niwiński, Łuckiewicz, Koniczek, Domalewski, K. Niegowski, Stromiłow, A. Niegowski.

Sędziowie: Curyło, Banach.