Levante – Sociedad 0:4 (koniec) | Las Palmas – Villarreal 0:0 (koniec) | FC Barcelona – Eibar 3:1 (koniec)
Atletico – Valencia 2:1 (koniec)
Atletico Madryt
2:1 (2:0)
Valencia CF
Niedziela 25.10.2015, 20:30 • Estadio Vicente Calderón, Madryt • Hiszpańska LaLiga • Runda 9

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 9 kolejki Primera Division Atletico Madryt podejmie Valencie. Spotkanie odbędzie się na Estadio Vicente Calderon w Madrycie.

Image Hosted by FotoZrzut.pl ATLETICO MADRYT

Podopieczni trenera Simeone przechodzili w ostatnich tygodniach lekki kryzys formy (porażki z Villareal w lidze i Benfiką w Lidze Mistrzów), ale potem przyszedł remis w derbowym spotkaniu z Realem, wyjazdowe zwycięstwo w lidze z Realem Sociedad (0:2), oraz trzy punkty przywiezione z Kazachstanu, po meczu z tamtejszą Astaną. Trzeba zauważyć, iż Atletico traci bardzo mało bramek(4 w 8 meczach). W Primera Division tylko Real może pochwalić się mniejszą ilością straconych goli (zaledwie 2).
    Trener gospodarzy spodziewa się ciężkiej przeprawy, mimo nie najlepszej formy rywali.

Image Hosted by FotoZrzut.pl VALENCIA CF

Trzecia w klasyfikacji straconych goli jest Valencia, ale w tej drużynie liczba strzelonych bramek także jest mała. Ofensywni gracze Valencii nie mogą się odnaleźć w bieżącej kampanii. Wystarczy wspomnieć, że najlepszym strzelcem zespołu jest Daniel Parejo, który zdobył zaledwie dwie bramki. Być może przełamanie Nietoperzy już nastąpiło w meczu z Malagą, który był jedynym starciem w tym sezonie, w którym goście zdobyli więcej, niż jednego gola (3:0) i w spotkaniu Ligi Mistrzów z belgijskim Gent (2:1).
    Gracze Valencii przygotowują się do meczu na stadionie przeciwników.

Image Hosted by FotoZrzut.pl PRIMERA DIVISION

Mimo niemocy strzeleckiej Valencia zajmuje 8 miejsce w lidze, a po ewentualnym zwycięstwie może przeskoczyć nawet na lokatę gwarantującą start w europejskich pucharach. Atletico natomiast może przeskoczyć sensacyjnego wicelidera- Celtę Vigo i dołączyć w czubie tabeli do Barcelony (18 punktów) i Realu (21, ale jeden mecz rozegrany więcej).

To dość dziwne, że w starciu ekip o takim potencjale ofensywnym pada tak mało bramek (Atletico jest pod tym względem lepsze tylko od trzech innych drużyn, Valencia- jedynie od jednej), ale miejmy nadzieję, że obie jedenastki mają już kryzys formy za sobą i zafundują nam ciekawe, obfitujące w trafienia widowisko! Serdecznie zapraszamy na relację z tego spotkania, start już o 20:30 w niedzielny wieczór!

Atlético Madryt: Oblak – Juanfran, Gimenez, Godin, Filipe Luis – Koke, Gabi, Tiago, Ferreira – Martinez, Griezmann

Valencia CF: Domenech – Cancelo, Mustafi, Aderlan, Gaya – Parejo, Perez, Danilo, Gomes – Mina, Rodrigo

Sędziowie: Jesús Gil – Ángel Nevado, José Fernández.

Minuty dzielą nas od szlagierowego meczu w Madrycie. nikt na stadionie nie ma wątpliwości że piłkarze nas nie rozczarują, czekamy na pierwszy gwizdek w tym spektaklu.

1
    Widok na stadion i gramy:)

2
    Faworytem wydaję się być zespól z Madrytu ale piłka bywa nie przewidywalna i wszystko jest możliwe.

3
    Faulował Diego Godin pociągając rywala za koszulkę.

4
    Atakują gospodarze, będą wykonywali aut na wysokości pola karnego Valencii.

5
    Wrzutka Gabiego nie znajduję adresata, obrona gości wybija piłkę z własnej szesnastki.
    5.

5
    Strzał Koke z około 10 metrów w środek bramki i kapitaalnie broni Domenech!! Nikomu nie udało się dobić tego strzału. Pierwsze poważne zagrożenie pod bramką gości w wykonaniu podopiecznych Simeone.
    5.

7
    Rzut rożny dla gospodarzy wrzuca Koke ale nikomu nie udaję się oddać strzału.

9
    Po faulu Tiago rzut wolny wykonywał Parejo, ale zawodnicy Atletiko wybijają piłkę.

11
    Po indywidualnej akcji Griezmann wywalczył rzut rożny. dośrodkowanie Koke w pole karne niezłe ale obrona Valenci na posterunku.

12
    Dobre szybkie tempo tego meczu oby tak dalej a będziemy świadkami na prawdę niezłego widowiska.

13
    Tym razem na strzał z daleka zdecydował się Ferrreira, piłka po jego uderzeniu przeszłą obok słupka bramki Domenecha.

14
    Z rzadka goście atakują bramkę Oblaka przed momentem dośrodkowanie Gaya wybijają obrońcy.

15
    Żółtą kartkę otrzymuje Shkodran Mustafi (Valencia CF).

15
    Kwadrans gry za nami, niezłe tempo tego meczu jedyne na co czekamy to bramki. Ale wydaję mi się że będziemy mieli okazję je obejrzeć.

16
    Szkoda zmarnowanej szansy, piłka po strzale Gabiego trafia w mur. Można było lepiej przymierzyć ale cóż innym razem.

18
    Będzie rzut rożny dla gospodarzy po interwencji jednego z zawodników Valenci.

20
    Lekka przewaga po stronie gospodarzy ale jak do tej pory nie przekłada się to na wynik tego meczu.

21
    Piłka dla gości po zagraniu ręką Ferreiry.

22
    Starał się teraz pokonać Oblaka Rodrigo ale źle przymierzył i piłka minęła bramkę o dobre kilka metrów.
    22.

23
    Na murawie leży Rodrigo, chyba nie da rady kontynuować tego spotkania. Ostateczna decyzja należy do służb medycznych.

24
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Rodrigo, na boisku pojawia się Paco Alcácer.

25
    Dośrodkowanie Juanfrana jest blokowane i za chwilę gospodarze wykonają kolejny rzut rożny.

26
    Piłka po strzale Gimeneza poszybował ponad poprzeczką.

27
    Dobre uderzenie Koke ale cała ta akcja kończy się tylko rzutem rożnym.

28
    Zbyt mocne zagranie w kierunku Griezmanna i to goście są przy piłce.

29
    Znowu pokazał się nam bardzo aktywny Griezmann ale jego uderzenie pozostawia wiele do życzenia.

31
    Gol dla Atlético!
    Strzelcem bramki JACKSON MARTÍNEZ. Wygrał on walkę o piłkę z obrońcami rywali i pewnie uderzył po rogu nie dając szans bramkarzowi Valenci.
    31. Jackson MARTÍNEZ - 1:0

33
    Idą za ciosem piłkarze Atletico strzał Ferreiry jest blokowany.

35
    Powinno być 2-0 idelane zagranie w tempo do Martineza i kapitalna obrona Domenecha. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

36
    Po strzale Godina obrońca wybija piłkę!! Zastępując w ten sposób własnego golkipera. Ostatnie kilka minut wyraźnie pod dyktando gospodarzy.

37
    Goście po tej bramce nie mogą się odnaleźć na boisku. Chyba potrzebna im jest już przerwa.

38
    Przed momentem faulował Martinez a teraz goście spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

40
    FERREIRA położył na murawie obrońcę Valencii po czym oddał mocny strzał po ziemi w lewy róg obok interweniującego Domenecha.
    40. Yannick FERREIRA-CARRASCO - 2:0

41
    To już prawie nokaut rywali!!!!

42
    W szoku są goście nie potrafią utrzymać się dłużej przy piłce. A gospodarze chcą jeszcze przed przerwą dobić rywali.

44
    Wybicie piłki poza boisko pomocy medycznej wymaga strzelec drugiej bramki.

45
    Minuta doliczona do pierwszych 45.

45+2

Atletico prowadzi dwiema bramkami i nic nie wskazuję na to aby tego meczu nie wygrali. Jak na razie słabo graja piłkarze Valencii brakuję im szybkości i pomysłu na sforsowanie obrony gospodarzy. Czy po przerwie zmienią swoją grę? Dowiemy się tego już nie długo. Przed nami 15 minut przerwy.
    Wynik mówi sam za siebie, gospodarze prowadzą 2-0!!

46

47
    Przerwana akcja Valencii złe podanie wzdłuż boiska przejmują obrońcy gospodarzy.

48
    Rzut rożny dla gospodarzy siódmy albo ósmy w tym meczu. Co z tego wyniknie?

50
    Huknął jak z armaty Koke ale na posterunku był Domenech. Ta interwencja sprawiła jednak trochę problemów bramkarzowi Valencii.

51
    Goście rozgrywają piłkę w środkowej strefie.

52
    Żółtą kartkę otrzymuje Yannick Ferreira-Carrasco (Atlético Madryt).

53
    Dośrodkowanie Parejo wybijają obrońcy i wynik pozostaję bez zmian.

54
    Szykuję się druga zmiana w obozie gości. Nie ma się co dziwić ich gra nie wygląda dziś najlepiej.

54
    Żółtą kartkę otrzymuje Dani Parejo (Valencia CF).

55
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Dani Parejo, na boisku pojawia się Zakaria Bakkali.

56
    Ponad 10 minut drugiej połowy za nami a obraz gry nie ulega zmianie. Gospodarze przeważają i kontrolują grę.

57
    Nieco siadło tempo tego meczu ale to głównie wina gości to oni powinni atakować chyba że wynik im odpowiada ale szczerze mówiąc wątpię w to.

59
    Zmiana w drużynie Atlético Madryt: z boiska schodzi Jackson Martínez, na boisku pojawia się Fernando Torres.

60
    Idol publiczności Fernando Torres na murawie a to zła wiadomość dla defensywy Valencii.

62
    Nieco wyrównał nam się ten mecz, raz jesteśmy na jednej połowie a po chwili na drugiej . Ale klarownych sytuacji brak.

64
    Żółtą kartkę otrzymuje Enzo Pérez (Valencia CF).

65
    Pierwsza połowa była ciekawsza Atletico nie kwapi się do ataków wynik jest dla nich korzystny.

66
    Bardzo dobry mecz rozgrywa dziś Ferreira tym razem jego uderzenie jest blokowane.

68
    Błąd prawego obrońcy Valenci stracił on piłkę ta została szybko zagrana w pole karne a tam Griezamann minimalnie strzelił obok słupka.
    68.

69
    Zmiana w drużynie Atlético Madryt: z boiska schodzi Yannick Ferreira-Carrasco, na boisku pojawia się Óliver Torres.

70
    20 minut do końca tego meczu. Jeśli fani gości spodziewali się szturmu na bramkę Oblaka to się srodze zawiedli.

72
    Karny dla Valencii!!!!!!!!!!!!!!!
    72.

73
    Gol dla Valencii!ALCACER PACO pewnie wykonuję jedenastkę po faulu Godina. Nie ma szans Oblak ruszył w zupełnie inną stronę przy tym strzale.
    73. Paco ALCÁCER - 2:1
    Mecz nabiera kolorów:)

74
    Domenech dobrze broni uderzenie Thiago. Nieco ponad kwadrans do końca tego meczu.

76
    Niezła akcja gości, szybkie podanie w tempo do Alcacera ale obrona atletico jest na posterunku.

78
    Czemu nie ma 3-1?? Fantastycznie broni Domenech po strzale głową Juanfrana, a po chwili dobitka mija słupek gości!.

79
    Po bramce kontaktowej ten mecz się zupełnie zmienił. Oba zespoły ruszyły do ataków.

80
    Zmiana w drużynie Valencia CF: z boiska schodzi Enzo Pérez, na boisku pojawia się Pablo Piatti.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Juanfran (Atlético Madryt).

82
    Zmiana w drużynie Atlético Madryt: z boiska schodzi Antoine Griezmann, na boisku pojawia się Ángel Correa.

83
    Tu jeszcze wszystko jest możliwe w tym meczu. Limit zmian w obu zespołach wykorzystany. Do zakończenia meczu 7 minut plus doliczone minuty. Wracamy na plac gry:)

84
    Faulował Andre Gomes w środku boiska i dostaję żółtą kartę.

86
    Najpierw Koke wrzuca w pole karne a po chwili Gabi z rożnego w obu tych przypadkach efekt jest ten sam, brak bramki dla gospodarzy.
    85.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Ángel Correa (Atlético Madryt).

88
    Mocno z wolnego Bakkali ale wprost w mur. Mógł to lepiej wrzucić w pole karne gdzie było kilku zawodników gości.

90
    Po strzale Mina pewnie broni Oblak, gdyby ta piłka szła nieco obok bramkarza Atletico może byłby remis.

90
    Wiemy już ile dłużej potrwa tan mecz-3 minuty.

90+1
    Rzut rożny dla gospodarzy tradycyjnie do piłki podchodzi Koke, Będzie chyba wrzucał w pole karne.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Gabi (Atlético Madryt).

90+3

Znamy już zwycięzce tego meczu to piłkarze Atletico Madryt!!! pokonują oni zespół Valencii 2-1 i zgarniają trzy punkty. Z przebiegu całego meczu wynik jest sprawiedliwy. Wszystkim śledzącym wyniki w ten weekend na portalu Lajfy.com serdecznie dziękuję i zapraszam do odwiedzania naszej stronki ponownie. Na dziś to już wszystko z Madrytu teraz czas na świętowanie zwycięstwa przez piłkarzy, trenerów i kibiców zespołu z Madrytu. (22:24:21)