Pogoń – Śląsk 35:25 (koniec) | Zagłębie – Górnik 30:29 (koniec)
MKS Zagłębie Lubin
30:29 (18:14)
Górnik Zabrze
Niedziela 25.10.2015, 17:30 • Hala widowiskowo-sportowa RCS • Orlen Superliga mężczyzn • 9. kolejka

Koniec meczu! Zagłębie przełamało się w meczu z Górnikiem Zabrze! Wielka radość gospodarzy i rozpacz, oraz zdenerwowanie gości. Po dość nieciekawym początku drugiej połowy zespoły rozkręciły i w końcówce dostarczyły nam niesamowitych emocji! MVP spotkania wybrany został zawodnik Zagłębia Lubin, Kamil Krieger. Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji w portalu www.lajfy.com! (19:20:15)

Koniec meczu. (30:29)

60
    Piłka w grze. Do końca zostało 6 sekund! Górnik bez bramkarza! (30:29)

60
    Timeout dla gości. (30:29)

60
    Zablokowany Dzono, ale przy piłce wciąż Miedziowi! (30:29)

60
    Wracamy do gry! Do końca meczu pozostało 25 sekund! (30:29)

60
    Timeout dla gospodarzy. (30:29)
    60
    Goście łapią kontakt! (30:29)

60
    Dzono w boczną siatkę! Czy Górnik da radę chociaż zremisować!? (30:28)

59
    Broni Shamrylo! Teraz Zagłębie będzie starało sie jak najdłużej pozostawać przy piłce! (30:28)

59
    Przysiek wylatuje z boiska na dwie minuty! To jest wielka szansa dla graczy z Górnego Śląska! (30:28)