Oborniki – Unisław 2:3 (koniec) | Ch. Bydgoszcz – Lubawa 3:5 (koniec) | AZS Gdańsk – Gniezno 8:1 (koniec)
Chemik Bydgoszcz
3:5 (2:2)
KS Constract Lubawa
Niedziela 25.10.2015, 16:00 • Hala Widowiskowo- Sportowa w Świeciu • I liga futsalu - gr. północna • Runda 6

To wszystko na dziś. Dziękujemy państwu, za śledzenie relacji z tego spotkania i zapraszamy do obserwowania innych na portalu lajfy.com. (17:42:59)

Piłkarze Constractu Lubawa odnoszą kolejne zwycięstwo w rozgrywkach 1 ligi futsalu. Dziś choć rywal z dolnej połowy tabeli dał się we znaki piłkarzom z Warmii. Podopieczni trenera Grubalskiego byli zdecydowanie skuteczniejsi niż przed przerwą i konkretniejsi w swoich poczynaniach co pozwoliło im odnieść kolejne zwycięstwo.
    Chemik na kolejne punkty będzie musiał poczekać do kolejnego spotkania, w którym zmierzą się z ekipą z Białegostoku.

39:51
    9 sekund do końca, zwycięzca jest już znany, już nic nie może się wydarzyć.

39:10
    Kmiecik w polu bramkowym rywali, ale nic sobie nie robią z tej przewagi gracze z Lubawy.

38:10
    Ta bramka chyba przekreśla szansę drużyny z Bydgoszczy na zwycięstwo w tym pojedynku. OSSOWSKI po odzyskaniu piłki decyduje się na samotną kontrę, którą wykańcza pięknym strzałem pod poprzeczkę.

38:02
    Blisko byli gospodarze kolejnego wyrównania, ale napastnik Chemika pogubił się w polu karnym.

37:13
    Timeout dla gospodarzy.

36:30
    Ładna interwencja Kmiecika ratuje przed utratą gospodarzy piątej bramki.

36:01
    Przypomnijmy, że każde kolejne przewinienie gości będzie skutkowało przedłużonym rzutem karnym.

35:30
    Błąd Wanat na własnej połowie i Jarosław Szulc dostaje podanie na pustą bramkę, a takiej okazji zawodnik Constractu nie zaprzepaści.

34:16
    Niedokładnie rozegranie Lipowskiego, no tak na pewno nie uda się ponownie wyjść na prowadzenie.

33:45
    Nieporozumień teraz gości, którzy oddają piłkę za darmo rywalom.

33:15
    Bardzo szybka odpowiedź Bydgoszczan, tym razem WASIAK daje wyrównanie. Niecałe 7 minut do końca, czy poznamy zwycięzce tego starcia?

33:06
    Szybka akcja po rozegraniu piłki z autu, wykańczającym okazał się LIPOWSKI.

32:31
    Timeout dla gości.

32:00
    Bezpośrednie uderzenie Podolskiego z rzutu wolnego, lecz strzał został zablokowany.

31:53
    Piąte przewinienie Constractu.

30:05
    Strzał Mederskiego zablokowany.

Bartek Łojewski

Gole: 18. Podolski (kar.), 20. Wanat, 34. Wasiak – 4. Miłosz Jarzembowski, 18. Damian Jarzembowski, 34. Lipowski, 36. Szulc, 39. Ossowski

Kartki:   12. Podolski (BDG), 24. Rogóż (BDG) – 11. Jarzembowski M. (CON), 18. Mederski (CON)

Chemik Bydgoszcz: Kmiecik, Gruszczyński- Wasiak, Szymański, Wanat, Podolski, Dąbrowski, Kanik, Rogóż, Wierzbicki
    KS Constract Lubawa: Kamiński, Lewalski – Sass, Ossowski, D. Jarzembowski, M. Jarzembowski, Lipowski, Mederski, Szulc, Sadowski, Wolski

Sędziowie: Behemke- Adamonis, Grzębowski