Nowokuźnieck – Chabarowsk 2:3 (1:2 po rz. karnych) | Omsk – Sp. Moskwa 2:3 (po dogrywce) | Barys – Sankt Petersburg 4:2 (koniec)
Novosibirsk – Władywostok 2:0 (koniec) | Niżny Nowogród – Saławat 2:3 (po dogrywce) | CSKA Moskwa – Dyn. Moskwa 3:2 (koniec)
Czerepowiec – Podolsk 2:3 (koniec) | Din. Mińsk – Magnitogorsk 6:4 (koniec) | HC Slovan – Toljatti 2:5 (koniec)
Zagrzeb – Bars 3:4 (koniec)
HK Dinamo Mińsk
6:4 (2:3, 2:1, 2:0)
Metallurg Magnitogorsk
Środa 28.10.2015, 17:30 • Minsk Ice Palace • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejnej sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (19:54:38)

Po świetnym widowisku gospodarze wygrywają 6:4, choć jeszcze w drugiej tercji przegrywali 2:4. Goście tak naprawdę dobrze zagrali tylko w pierwszej tercji i na początku drugiej, a co za mało dziś na Dinamo

59:55 Aleksiej KALJUŻNYJ - 6:4

59:55
    Gol dla Dinama!

Przejęcie krążka i klasyczny gol w takich sytuacjach, czyli uderzenie z własnej połowy do pustej bramki ALEKSIEJA KALJUŻNYJA!

59:40
    Nie mogą się przebić goście, czasu coraz mniej!

56:50
    Metallurg niemal zamyka teraz gospodarzy, nie zdziwię się jeśli w końcówce zagrają bez bramkarza

55:45
    Samsonow ratuje swój zespół! Checechoo przechwycił gumę na połowie przeciwnika i był w sytuacji sam na sam, ale przegrał pojedynek z golkiperem! Mogło być po meczu!

54:45
    Ożywiła się gra gości, ostro naciskają swoich rywali, szkoda trochę dla widowiska, że tak późno

53:55
    Ponownie zakotłowało się pod bramką Dinama i znów czegoś zabrakło by krążek wpadł do bramki! Była analiza wideo, która dowiodła tego że guma faktycznie nie przekroczyła linii po strzale Filippiego!

52:25
    Zamieszane pod bramką gospodarzy, kapitalnie bronił Milczakow, była jeszcze dobitka, ale ostatecznie guma nie wpadła do siatki!
    51:20 Andrej STEPANOW - 5:4

51:20

Zamieszanie pod bramką gości, przejął krążek ANDREJ STEPANOW, znalazł sobie trochę miejsca po prawej stronie i mocnym uderzeniem z ostrego kąta trafił do bramki!