Real Madryt – Las Palmas 3:1 (koniec) | Villarreal – Sevilla 2:1 (koniec) | Valencia – Levante 3:0 (koniec)
Getafe – FC Barcelona 0:2 (koniec) | Sociedad – Celta Vigo 2:3 (koniec)
Villarreal CF
2:1 (1:0)
Sevilla FC
Sobota 31.10.2015, 18:15 • El Madrigal, Villarreal • Hiszpańska LaLiga • Runda 10

Dziękuje bardzo za spędzone dwie ze mną dwie godziny i zapraszam państwa na resztę meczy na portalu lajfy.com (20:14:54)

Faule: 17:14.

Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo "żółtej łodzi podwodnej". Gospodarze dominowali przez całe spotkanie udowodniając, to zdobyciem dwóch bramek w dzisiejszym spotkaniu. Goście zagrali dzisiaj poniższej krytyki, a jaśniejszą postacią w tym meczu był Grzegorz Krychowiak.

90+5

90+4
    Ależ okazja dla gości! Bliski dojścia do strzału z około pięciu metrów Llorente i w ostatniej chwili futbolówkę na róg wybija defensor Villarrealu!

90+3
    W przedostatniej minucie gry mamy rzut rożny dla Sevilli. Jedna z ostatnich sytuacji dla podopiecznych Unai Emery.

90+2
    Miejscowi bawią się w "dziadka" z graczami Sevilli, którzy nie potrafią odebrać piłki graczom w żółtych trykotach.

90+1
    Pierwsza z upływających minut już upłynęła. Gospodarze szanują piłkę i rozgrywają futbolówkę na własnej połowie. Bardzo mądra gra zawodników Villarrealu.

90
    Zawodnicy pograją cztery dodatkowe minuty.

89
    Minuta regulaminowego czasu gry przed nami, a podczas długo konstruowanej akcji N'Zonzi popełnia prosty błąd techniczny i marnuje długo szykowany atak pozycyjny przez Seville.

88
    W ataku pozycyjnym goście, którzy nie potrafią przebić się przebić przez żółta ścianę i są zmuszeni do wycofania piłki na własną połowę.

87
    Prostopadłe podanie do Roberto Soldado, który nie ma dzisiaj swojego dnia i zostaje złapany ponownie na pozycji spalonej.

86
    Konopljanka ma na swoim koncie asystę, a teraz dopisuje się do listy osób posiadających żółtą kartkę. Pozostaje jedynie pusta rubryka z bramkami.

85
    Rozpędzony Vitolo podaje na lewą flankę do Konopljanki, który zwodem w bok mija obrońcę rywali i strzela po krótszym rogu, lecz czujny Areola ratuje swój zespól przed utratą bramki i prowadzenia!

84
    Bailly opuszcza boisko na noszach przy oklasku publiczności, a pojawia się na nim Bonera.

82
    Costa przerywa akcję podopiecznych Unai Emery w środkowej strefie boiska i defensor Villarreal zarabia żółtą kartkę.
    80. Denis Suárez (VLR)

80
    Znakomicie przymierzył Denis Suarez i jego strzał wylądował na poprzeczce bramki gości i gdyby piłka wylądowała kilka centymetrów niżej byłoby już chyba po meczu!

78
    Wrzutka w pole karne ukraińskiego piłkarza ląduje na głowie obrońcy Villarrealu, który napędza kontratak swojego zespołu, ale niecelne podanie Gaspara i zmarnowana szansa na zdobycie bramki.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 25. M. Gaspar, 61. Bakambu – 76. F. Llorente

Kartki:   10. Bailly (VLR), 32. Bakambu (VLR), 50. Soldado (VLR), 82. J. Costa (VLR) – 29. Iborra (SEV), 64. Rami (SEV), 86. Konopljanka (SEV)

Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 5:2. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 2:4. Foule: 17:14.
    Villarreal CF: Aréola – M. Gaspar, Bailly (84. Bonera), V. Ruiz, J. Costa – dos Santos, Trigueros (66. Pina), B. Soriano, Denis Suárez – Bakambu (73. Leiva), Soldado.
    Zmiany: Barbosa – Bonera, Samuel, Antonio Rukavina, Pina, Leiva, Castillejo.

Sevilla FC: S. Rico – Coke (64. Mariano), Rami, Kolodziejczak, Trémoulinas – Krychowiak, Iborra (70. F. Llorente) – Vitolo, Krohn-Dehli (63. N'Zonzi), Konopljanka – Gameiro.
    Zmiany: Soria – Andreolli, Escudero, N'Zonzi, Mariano, F. Llorente, J. A. Reyes.