Rozwój – Miedź 2:1 (koniec) | Dolcan – Zagłębie S. 4:1 (koniec) | Zawisza – Wisła Pł. 1:3 (koniec)
Bytovia – Pogoń Sdl. 3:1 (koniec) | Sandecja – Wigry 1:0 (koniec) | Olimpia G. – GKS Bełchatów 1:3 (koniec)
Stomil – MKS Kluczbork 1:0 (koniec)
Rozwój Katowice
2:1 (0:1)
Miedź Legnica
Sobota 31.10.2015, 13:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • Fortuna 1 Liga • Runda 15

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu trzy punkty na swoje konto dopisują miejscowi, którzy obydwie bramki zdobyli w ciągu ostatnich dwóch minut podstawowego czasu gry. O ile w pierwszej połowie przeważali goście, to już w drugiej połowie lepsi byli gospodarze, którzy potwierdzili to strzelając dwie bramki. (14:55:36)

90+4

90+4
    Strzał Cierpki zablokowany.

90+3
    Aut dla gości na wysokości pola karnego gospodarzy.

90+2
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Barreno, na boisku pojawia się Labukas.

90+1
    Gol dla Rozwoju!
    Strzelcem bramki PATRYK KUN. Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Z prawego skrzydła w pole karne dośrodkowywał Kozłowski, a akcję zamknął strzałem z głowy PATRYK KUN.

89
    Pierwsza połowa zostaje przedłużona o cztery minuty.

88
    Strzelcem bramki ADAM CZERKAS. Mamy wyrównanie. Akcję Rozwoju wykończył bramką ADAM CZERKAS, który minął w polu karnym bramkarza rywali i umieścił piłkę w pustej bramce.

87
    Po tym rzucie rożnym była okazja na kontrę dla Rozwoju, ale nic z tego nie wyszło.

86
    Dobra akcja gości zakończona strzałem Łobodzińskiego, ale na posterunku był Soliński, który odbił ten strzał na rzut rożny.

84
    Sam na sam wyszedł Barreno, ale jego uderzenie obok bramki.

82
    Kun był bliski przejęcia piłki w polu karnym gości, ale został powstrzymany przez rywala.

79
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Bartczak, na boisku pojawia się Trifonov.

79
    Jakiegoś urazu nabawił się Bartczak, który jest znoszony teraz na noszach.

78
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Balogun, na boisku pojawia się Kozłowski.

75
    Został nam ostatni kwadrans gry. Rozwój coraz śmielej poczyna sobie w ofensywie.

73
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Jaroszek, na boisku pojawia się Tkocz.

72
    Soliński faulowany w swoim polu karnym.

71
    Czerkas uderzył z główki nad bramką.

Damian Apostolski

Gole: 88. Czerkas, 90+1. Kun – 8. Barreno

Kartki:   46. Gałecki (ROZ), 54. Mielnik (ROZ) – 23. Barreno (MLE)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 2:6. Spalone: 1:0. Foule: 16:13.
    Rozwój Katowice: Soliński – Gonzalez, Kopczyk, P. Gałecki, Mielnik – Cholerzyński, M. Gałecki (46. Kun), Jaroszek (73. Tkocz), Balogun, (78. Kozłowski) Wróbel – Czerkas.

Zmiany: Raniowski – Domański, Tkocz, Kozłowski, Król, Kun.

Miedź Legnica: Lis – Bartczak (79. Trifonov), Midzierski, Stasiak, Telichowski – Keon, Cierpka, Łobodziński, Barreno (90+1 Labukas), Garuch – Sabala (52. Ślusarski).

Zmiany: Smug – Trifonov, Kakoko, Łuszkiewicz, Gancarczyk, Labukas, Ślusarski.

Sędziowie: Paweł Pskit – Piotr Szubielski, Michał Gajda