Pawłowice Śl. – Ruch Z. 1:1 (koniec)
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1 (0:1)
Ruch Zdzieszowice
Sobota 31.10.2015, 13:00 • Pawłowice Śląskie • 3 Liga opolsko - śląska • Runda 13

Na dziś z Pawłowic to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Karola Świerczewskiego pracował dla Państwa Piotr Świeczak. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com! (14:52:01)

Po emocjonującym meczu, szczególnie w drugiej połowie Pniówek remisuje z Ruchem Zdzieszowice 1:1! W drugiej połowie gospodarze przejęli inicjatywę, ale zdołali strzelić jedynie bramkę wyrównującą. Z przebiegu całego meczu bardziej z remisu powinna być zadowolona drużyny ze Zdzieszowic, która po przerwie zaprezentowała się bardzo przeciętnie!

90+3

90+2
    Piłkę meczową miał teraz Zyzak! Zawodnik gospodarzy w sytuacji "sam na sam" z Sochackim strzelił nad bramką gości!

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony. Głową na bramkę rywali uderzał Sobczak, ale nie trafił w światło bramki.

88
    Starcie Marca i Szarego przed polem karnym gospodarzy! Sędzia główny uspokaja zawodników obu drużyn.

86
    Zapowiada się emocjonująca końcówka! Czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę na swoją korzyść?!

85
    Gol dla Pniówka!
    Pewnym egzekutorem jedenastki MARCIN SOBCZAK! Bramka wyrównująca dla Pniówka!

84
    Rzut karny dla gospodarzy! Kostrzycki zagrywa ręką we własnym polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Adamka!

83
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Sotor, na boisku pojawia się Polak.
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Benauer, na boisku pojawia się Zyzak.

81
    W odpowiedzi Pniówek! Fenomenalny rajd Adamka prawą stroną zakończony niedokładnym dośrodkowaniem przed bramkę Sochackiego.

80
    Kontra gości! Na przebój środkiem poszedł Marzec, w ostatniej chwili skutecznym wślizgiem powstrzymał go Przybyła!

78
    Dużo niedokładności z obu stron. Gra toczy się w środkowej części boiska.

76
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Matuszek, na boisku pojawia się Grek.

75
    Płaskie dośrodkowanie z prawej strony Adamka. Piłka ląduje w rękawicach Sochackiego.

74
    Szykuje się trzecia zmiana w Pniówku. Do gry przygotowany Kucharski.

72
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Kiliński, na boisku pojawia się Wanat.

70
    Corner dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne Ruchu jednak bardzo niedokładne.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!