Pelplin – Chemik 3:2 (koniec)
Wierzyca Pelplin
3:2 (3:0)
Chemik Police
Sobota 07.11.2015, 14:00 • Stadion Miejski w Pelplinie • 3 Liga pomorsko - zachodniopomorska

Dziękuję serdecznie za uwagę. (15:55:22)

Wierzyca zdobywa dziś trzy punkty i przenosi się do górnej części tabeli. Po zdecydowanie wygranej pierwszej połowie, w drugiej zlekceważyli przeciwnika i pozwoli stracić dwie bramki. Doprowadzili do niepotrzebnie nerwowej końcówki. Ostatecznie udało im się utrzymać pozytywny wynik. Bohaterem spotkania był dziś Łukasz Racki zdobywca trzech goli.

90+5

90+4
    Racki wykonuje niebezpieczny wślizg od tyłu i dostaje żółtą kartkę.

90+3
    Chwila wytchnienia dla gospodarzy. Rozgrywają atak na połowie rywala.

90+2
    Cała jedenastka Wierzycy na własnej połowie. Jednak nie mogą przedrzeć się przez 30 metr goście.

90+1
    Jeszcze cztery minuty doliczonego czasu gry.

90
    Zmiana w drużynie Wierzyca Pelplin: z boiska schodzi Skalski, na boisku pojawia się Nawrocki.

89
    Dobrze zachował się teraz Sławiński przytrzymując piłkę w narożniku boiska na połowie rywala.

88
    Meler przegrywa pojedynek biegowy na lewym skrzydle z Sowałą.

87
    Seria dośrodkowań w szesnastkę gospodarzy ląduje na głowach zawodników Wierzycy.

86
    Zamknęli goście zawodników Wierzycy w ich polu karnym.

84
    Gol dla Chemika!
    Bardzo piękną bramkę zdobył Krawiec, który zszedł z lewego skrzydła do środka i uderzył kapitalnie pod poprzeczkę.

82
    Ława oddał w tej chwili bardzo chybiony strzał z 20 metra.

80
    Rośli obrońcy Wierzycy nie pozwalają stworzyć zagrożenia z rzutu rożnego zespołowi Chemika.

78
    Goście zdobywają kontaktową bramkę. Błędy obrońców wykorzystał Mateusz Sowała, który minął dwóch obrońców i potrafił jeszcze ograć bramkarza Wierzycy.

77
    Następna zmiana u gospodarzy. Za Andrzeja Kaszubę wchodzi Radosław Czapiewski.

76
    Sławiński dobrze zainicjował kontrę gospodarzy, ale niepotrzebnie długo zwlekał z podaniem i stracił futbolówkę.