Wieliczka – Lublin 8:4 (koniec) | Dąbrowa Górnicza – Polkowice 7:2 (koniec) | Rzeszów – Jelcz-Laskowice 9:3 (koniec)
MKF Solne Miasto Wieliczka
8:4 (5:0)
AZS UMCS Lublin
Niedziela 08.11.2015, 17:00 • Solne Miasto Wieliczka • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 7

Dziękujemy za uwagę! Pozdrawia redakcja lajfy.com! (18:33:11)

To był mecz! Solne Miasto wygrywa, ale druga połowa pokazała, że goście potrafią kapitalnie grać! Dwanaście bramek i mnóstwo emocji. Solne Miasto po raz pierwszy traci aż cztery bramki przed własną publicznością! Goście nadal z imponującą średnią bramek strzelonych i straconych na wyjeździe.

39:00
    Ostatnia minuta spotkania.

38:18
    Gol dla Wieliczki!
    Strzelcem bramki TOMASZ BIEDA. Kontra gospodarzy, która precyzyjnym strzałem kończy Bieda.

37:57
    Żółtą kartkę otrzymuje Boniaszczuk (AZS UMCS Lublin).

37:57
    Boniaszczuk faulował Przybyła. Czwarte przewinienie po stronie gości.

37:25
    Fularski w sytuacji sam na sam. Jaszczyński kapitalnie broni.

35:58
    Drugi faul po stronie gości.

35:00
    Ostatnie pięć minut. Walka nadal wyjątkowa. Goście walczą o kolejne trafienia. Solne Miasto również nie odpuszcza.

33:15
    Strzelcem bramki TOMASZ BIEDA. Strzał z dystansu i mamy kolejne trafienie dla gospodarzy.

33:01
    Zgierski z bliskiej odległości trafia w dwa słupki!

32:41
    Gol dla Lublina!
    Strzelcem bramki WOJCIECH BONIASZCZUK. Kolejna kontra gości. Doskonale ustawiony Boniaszczuk uderza z pół dystansu.

32:10
    Strzelcem bramki MICHAŁ ZGIERSKI. Kolejna doskonała akcja gości. Zgierski strzela obok słupka i zdobywa bramkę dla gości.

31:49
    Strzelcem bramki GRZEGORZ FULARSKI. Dwójkowa akcja Boniaszczuka z Fularskim, a ten ostatni strzela kapitalnie z bliskiej odległości.

31:15
    Pierwsze przewinienie po stronie gości.

31:05
    Zmiana w drużynie MKF Solne Miasto: z boiska schodzi Kurowski, na boisku pojawia się Jaszczyński.

30:30
    Mecz w drugiej połowie jest wyjątkowo wyrównany, ale trzeba pamiętać, że gospodarze grają drugim składem.

MZ

Gole: 3. Pater, 6. Cebula, 7. Lipecki, 13. Jeleń, 16. Pater (10 m rzut karny), 25. Lipecki, 34. Bieda, 39. Bieda – 27. Boniaszczuk, 32. Fularski, 33. Zgierski, 33. Boniaszczuk

Kartki:   38. Boniaszczuk (LBL)

MKF Solne Miasto Wieliczka: Kurowski – Cebula, Jeleń, Przybył, Lipecki; Jaszczyński, Pater, Czech, Suchan, Ślęczka, Bieda, Lekki, Kwater, Grochalski.
    AZS UMCS Lublin: Rzędzicki – Boniaszczuk, Fularski, Ławnicki, Mietlicki; Drzewiecki, Gawron, Zgierski, Tarkowski.

Sędziowie: Bogusław Wójcik, Marek Stoń