Ukraina – Słowenia | 2:0 (koniec) | | | Szwecja – Dania | 2:1 (koniec) |
Rozwój – Sandecja | 2:0 (koniec) | | | Stomil – Miedź | 0:1 (koniec) | | | Zawisza – Zagłębie S. | 0:0 (poz.) |
Olimpia G. – Wigry | 0:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Pogoń Sdl. | 1:0 (koniec) | | | Dolcan – MKS Kluczbork | 1:1 (koniec) |
Bytovia – GKS Bełchatów | 2:2 (koniec) |
Okocimski – Stal S. W. | 1:0 (koniec) | | | Siarka T. – Polonia B. | 2:1 (koniec) | | | Wisła Pu. – Olimpia Z. | 1:2 (koniec) |
Stal M. – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | Kotwica – Raków | 3:5 (koniec) |
Rosja – Portugalia | 1:0 (koniec) |
Gać – Miedź II | 4:1 (koniec) |
Jarota – KKS | 1:0 (koniec) | | | Warta – Toruń | 2:1 (koniec) |
Stal Rz. – Orlęta | 5:1 (koniec) | | | Karpaty K. – Motor | 2:2 (koniec) |
Concordia – Szczuczyn | 0:2 (koniec) |
Unia T. – Podhale N. Targ | 3:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Podbeskidzie II | 2:1 (koniec) |
Pelplin – Przodkowo | 1:8 (koniec) |
Slovan – Zlín | 1:0 (koniec) |
finał
Unia Tarnów
3:1
(2:0)
Podhale Nowy Targ
84
|
Zmiana w drużynie Unia Tarnów: z boiska schodzi Paweł Węgrzyn, na boisku pojawia się Sebastian Zawrzykraj.
|
|
80
|
Zmiana w drużynie Podhale Nowy Targ: z boiska schodzi Mirosław Jandura, na boisku pojawia się Marcin Bobak.
|
|
70
|
Zmiana w drużynie Podhale Nowy Targ: z boiska schodzi Fabian Fałowski, na boisku pojawia się Patryk Duda.
|
|
66
|
Trzecia zmiana w zespole Unii. Zmęczonego Krzysztofa Wrzoska zastępuje Piotr Drozdowicz.
|
|
60
|
Zmiana w drużynie Unia Tarnów: z boiska schodzi Marcel Tyl, na boisku pojawia się Łukasz Popiela.
|
|
60
|
Zmiana w drużynie Unia Tarnów: z boiska schodzi Łukasz Jamróg, na boisku pojawia się Marcin Więcek.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Podhale Nowy Targ: z boiska schodzi Dawid Basta, na boisku pojawia się Robert Mroszczak.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Podhala Nowy Targ: z boiska schodzi Michał Czubin , na boisku pojawia się Rafał Waksmundzki.
|
Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!
Gole:
27. Mikołajczyk (sam.), 28. Jamróg, 73. Drozdowicz – 57. Gąsiorek
Sędziowie: Grzegorz Jabłoński – Maciej Koster, Marcin Ciepły (Kraków)
Widownia:
Kartki: 31. Jamróg (TAR), 40. Pawlak (TAR), 58. Lisak (TAR), 69. Witek (TAR) – 54. Świerzbiński (PNT), 75. Jandura (PNT) 87. Witek (TAR)
Spudłowany karny!:
Unia Tarnów:
1. Lisak Łukasz – 3. Jamróg Łukasz (60' 2. Więcek Marcin (mł.)), 9. Pawlak Kamil, 14. Witek Robert (kpt.), 33. Wójcik Andrzej, 17. Wójcik Filip (mł.), 96. Tyl Marcel (mł.) (60' 10. Popiela Łukasz), 8. Kazik Łukasz, 23. Wrzosek Krzysztof (66' 32. Drozdowicz Piotr), 4. Węgrzyn Paweł (84' 98. Zawrzykraj Sebastian (mł.)), 97. Biały Artur
Zmiany: 99. Dybowski Karol (mł.), 98. Zawrzykraj Sebastian (mł.), 11. Nowak Artur, 32. Drozdowicz Piotr, 19. Bury Przemysław (mł.), 2. Więcek Marcin (mł.), 10. Popiela Łukasz
Trener:
Podhale Nowy Targ: 82. Truty Dawid – 6. Mikołajczyk Daniel, 27. Basta Dawid (46' 10. Mroszczak Robert (mł.)), 33. Drobnak Peter, 5. Gąsiorek Sebastian, 17. Czubin Michał (mł.) (46' 11. Waksmundzki Rafał), 7. Świerzbiński Sebastian (kpt.), 22. Jandura Mirosław (mł.) (80' 16. Bobak Marcin (mł.)), 19. Komorek Rafał, 8. Pająk Bartłomiej, 9. Fałowski Fabian (70' 18. Duda Patryk)
Zmiany: 1. Różalski Mariusz (mł.), 20. Lizak Jarosław, 16. Bobak Marcin (mł.), 11. Waksmundzki Rafał, 10. Mroszczak Robert (mł.), 18. Duda Patryk, 14. Hałgas Rafał
Trener:
Zmiany: 99. Dybowski Karol (mł.), 98. Zawrzykraj Sebastian (mł.), 11. Nowak Artur, 32. Drozdowicz Piotr, 19. Bury Przemysław (mł.), 2. Więcek Marcin (mł.), 10. Popiela Łukasz
Trener:
Podhale Nowy Targ: 82. Truty Dawid – 6. Mikołajczyk Daniel, 27. Basta Dawid (46' 10. Mroszczak Robert (mł.)), 33. Drobnak Peter, 5. Gąsiorek Sebastian, 17. Czubin Michał (mł.) (46' 11. Waksmundzki Rafał), 7. Świerzbiński Sebastian (kpt.), 22. Jandura Mirosław (mł.) (80' 16. Bobak Marcin (mł.)), 19. Komorek Rafał, 8. Pająk Bartłomiej, 9. Fałowski Fabian (70' 18. Duda Patryk)
Zmiany: 1. Różalski Mariusz (mł.), 20. Lizak Jarosław, 16. Bobak Marcin (mł.), 11. Waksmundzki Rafał, 10. Mroszczak Robert (mł.), 18. Duda Patryk, 14. Hałgas Rafał
Trener:
Sędziowie: Grzegorz Jabłoński – Maciej Koster, Marcin Ciepły (Kraków)
Widownia:
Rafal Nosal