Borussia M. – Hannover 2:1 (koniec) | Wolfsburg – Werder 6:0 (koniec) | Eintracht – Bayer 1:3 (koniec)
FC Koln – Mainz 0:0 (koniec) | Stuttgart – Augsburg 0:4 (koniec) | Schalke 04 – Bayern 1:3 (koniec)
FC Schalke 04 Gelsenkirchen
1:3 (1:1)
Bayern Monachium
Sobota 21.11.2015, 18:30 • Veltins-Arena, Gelsenkirchen • Niemiecka Bundesliga • Runda 13

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (20:26:01)
    Bayern Monachium wykonał zadanie:

Po bardzo dobrej pierwszej połowie w wykonaniu zawodników Schalke 04, w drugiej zdecydowanie zabrakło im sił, aby nadążyć za ciągle atakującymi piłkarzami Bayernu. W efekcie Niebiescy przegrywają 1:3 z mistrzami Niemiec. Jedyną bramkę dla tego teamu zdobył Max Meyer, który wykończył świetną akcję Leroy'a Sane. Dla podopiecznych Guardioli trafiali dzisiaj David Alaba, Javi Martinez oraz w końcówce meczu Thomas Müller. Tym samym monachijczycy znowu odskakują drugiej w tabeli Borussi Dortmund na osiem punktów.

90+2
    90+2. Thomas MÜLLER - 1:3

90+2
    Gol dla Bayernu!
    To już zdecydowanie po emocjach w tym meczu!!! THOMAS MULLER otrzymał świetne podanie w szesnastkę rywali i po dobrym przyjęciu bez zastanowienia skierował piłkę do siatki Fährmanna!!! Niemiec podkreślił swój dobry występ zdobytą bramką!!!

90+2
    Kolejna próba naszego reprezentanta. Tym razem Lewandowski próbował zaskoczyć bramkarza rywali strzałem zza szesnastki, ale uderzył zbyt słabo.

90+1
    Mecz potrwa jeszcze dwie minuty. Robert Lewandowski otrzymał świetne podanie na wolne pole i pomknął w kierunku bramki rywali! Ostatecznie jego mierzony strzał po dalszym rogu trafił tylko w słupek!

90
    Sędzia powinien doliczyć do drugiej połowy nie więcej niż trzy minuty. Nie mieliśmy zbyt wielu przerw w grze.

89
    Matip znalazł się teraz pod bramką Bayernu i starał się uderzać sytuacyjnie nad wychodzącym Neuerem. Ostatecznie chybił celu.

88
    Kimmich pojawia się jeszcze na ostatnie minuty. Zmienia z kolei aktywnego dzisiaj Robbena.

87
    Miejsce strzelca bramki dla Schalke 04 zajmuje Reese.

86
    Jest już przygotowywana ostatnia zmiana w szeregach miejscowego zespołu. Za moment dowiemy się kto pojawi się na murawie.

85
    Zawodnik Bayernu zdecydowanie uciekał teraz na skrzydle Matipowi i w efekcie ten musiał ratować się faulem.
    Jeszcze kilka statystyk:

83
    Rafinha zmienia kontuzjowanego strzelca pierwszej bramki w tym meczu.

83
    Zbliżamy się coraz bardziej do końca tego meczu. Bayern wydaje się kontrolować sytuacje boiskowe. mamy jeszcze kontuzję w końcówce Davida Alaby.

82
    Højbjerg zaatakował rywala wyprostowaną nogą i w efekcie słusznie został napomniany.

81
    Znowu zakotłowało się pod bramką miejscowych piłkarzy! Tym razem mieliśmy serię szybkich podań i o mały włos, a zawodnik Schalke skierowałby piłkę do własnej siatki! Po tym fakcie jeszcze mógł trafić do bramki Lewandowski, ale był minimalnie spóźniony!