Rozwój – Olimpia G. 0:2 (koniec) | Wigry – GKS K. 0:1 (koniec) | Chrobry – MKS Kluczbork 5:1 (koniec)
Bytovia – Sandecja 1:0 (koniec)
Rozwój Katowice
0:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz
Sobota 21.11.2015, 13:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • Fortuna 1 Liga • Runda 18

W dniu dzisiejszym trzy punkty zdobywają goście, dla których będą to cenne trzy punkty, które pozwolą im patrzeć lepiej w przyszłość. (14:59:52)

90+3

90+3
    Gol dla Olimpii!
    Mamy 2:0! Va Bank zagrali katowiczanie, niestety dla nich nie opłaciło się to zagranie. Goście przejęli piłkę po tym rzucie wolnym.Akcję zakończył strzałem na pustą bramkę ADAM BANASIAK.

90+2
    Rzut wolny dla Rozwoju w okolicach pola karnego gości. W polu karnym gości nawet Soliński!

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Djousse (Olimpia Grudziądz).

90+1
    Djousse na spalonym.

90
    Król dośrodkował do Czerkasa, ale ten drugi nie opanował futbolówki.

90
    Sędzia dolicza 3. minuty.

89
    Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłkę przejmują goście.

88
    Soliński wybiega poza pole karne, być może uda się w pole karne rywali na ten stały fragment gry.

88
    Dośrodkowanie Króla zablokowane. Będzie róg.

88
    Czarne chmury nad Katowicami. Nie wygląda to dobrze.

87
    Nieudane dośrodkowanie Wróbla z rzutu rożnego.

85
    Przed nami ostatnie 5 minut. Rozpadało nam się w Katowicach, co nie ułatwi zadania piłkarzom.

84
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Król.

81
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Skórecki, na boisku pojawia się Kłus.

80
    Po stracie bramki ucichli kibice Rozwoju, którzy w ostatnich minutach próbowali zorganizować doping.

79
    Olimpia spokojnie rozgrywa akcję na własnej połowie.

77
    Ręką zagrał, któryś z graczy Olimpii.

Damian Apostolski

Gole: 76. Banasiak, 90+3. Banasiak

Kartki:   6. Jaroszek (ROZ), 45. Gonzalez (ROZ) – 52. Skórecki (OLG), 90+2. Djousse (OLG)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 4:7. Rzuty rożne: 4:7. Spalone: 0:2. Foule: 10:11.
    Rozwój Katowice: Soliński – Gonzalez, Menzel, P. Gałecki (27. M. Gałecki), Winiarczyk – Kun, Cholerzyński (82. Tkocz), Jaroszek, T. Wróbel – Kozłowski (84. Król), Czerkas.

Zmiany: Raniowski – M. Gałecki, Nowotnik, Król, Tkocz, Kopczyk, Balogun.

Olimpia Grudziądz: M. Wróbel – Bielawski, Łabędzki, Lewandowski, Woźniak – Kurowski (46. Banasiak), Smoliński, Zigon (63. Djousse), Skórecki (81. Kłus), Szczot – Cieśliński.

Zmiany: Fabiniak – Gul, Banasiak, Kłus, Reiman, Pawela, Djousse.

Sędziowie: Tomasz Wajda – Sławomir Kowalewski, Wojciech Szczurek