Nadwiślan – Stal S. W. 2:2 (koniec) | Legionovia – Gryf 1:1 (koniec)
Legionovia Legionowo
1:1 (0:1)
Gryf Wejherowo
Niedziela 22.11.2015, 13:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • Runda 18

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Legionovia Legionowo: Smyłek – Grzelak, Grudniewski, Leustek, Kozłowski, Kopka, Garyga, Villaescusa, Odunka, Kwiatkowski, Ziąbski
    Rezerwowi: Smołuch, Dankowski, Zawodziński, Milewski, Jankowski, Kitliński, Tlaga

Gryf Wejherowo: Ferra – Osłowski, Skiwercz, Dampc, Klimczak, Kołc, Kusiak, Kuzimski, Wicki, Wicon, Kowalski
    Rezerwowi: Wichman, Czoska, Fierka, Giec, Sosnowski, Szymański, Szur

Sędziowie: Rudziński – Majewski, Kurt.

Oba zespoły już po rozgrzewce. 5 minut dzieli nas od pierwszego gwizdka sędziego.

Obie drużyny wychodzą już na murawę. Gospodarze w czerwonych spodenkach i żółtych koszulkach, a goście w czarnych spodenkach i białych koszulkach.

1

Zaczęli goście.

2
    Legionovia utrzymuje się przy piłce.

3
    Pierwsza udana interwencja bramkarza Legionovii.

4
    Faul na Kwiatkowskim w środku boiska. Od rzutu wolnego zacznie Legionovia.

5
    Pierwszy rzut różny dla gospodarzy po akcji Odunki.

6
    Zakotłowało się pod bramką gości po kolejnym rożnym wykonywanym przez Villaescusę. Goście wybili piłkę.

7
    Strzela z bliskiej odległości Odunka. Dobra obrona bramkarza Gryfa.

8
    Ponownie skuteczna interwencja bramkarza gości. Tym razem strzelał Ziąbski.

9
    Legionovia zdecydowanie przeważa.

10
    Kuzmiski fauluje jednego z obrońców gospodarzy w polu karnym Legionovii.

11
    Bliski przejęcia piłki Kwiatkowski fauluje jednak obrońcę gości.

13
    Rzutem z autu grę wznawia Osłowski na połowie gości.

14
    Faul Odunki na Klimczaku. Rzut wolny dla gości.

15
    Kiks Smyłka w polu karnym Legionovii i o mały włos goście objęli by prowadzenie.

16
    Od bramki zacznie Legionovia po nieudanym wyrzucie z auta Osłowskiego.

17
    Pierwszy rzut rożny dla gości po akcji prawą stroną Osłowskiego.

18
    Gol dla Gryfa!
    Po rzucie rożnym strzałem z 10 metrów bramkarza gospodarzy pokonuje KUZIMSKI.

19
    To była w zasadzie pierwsza groźna sytuacji drużyny z Wejherowa.

20
    Znów akcja gości. Do podania nie doszedł Kuzimski i od bramki zaczyna Legoionovia.

21
    Aktywny Odunka strzela w boczną siatkę. Było blisko wyrównania.

23
    Kontra gości. Płaski strzał Kowalskiego broni Smyłek.

24
    Znów strzelał Odunka minimalnie niecelnie po świetnej akcji Villaescusy.

25
    Akcja gości prawą stroną. Strzał Klimczaka pewnie broni Smyłek.

26
    Kolejny rzut rożny dla gości po akcji Osłowskiego.

27
    Dobra interwencja Smyłka po główce Kowalskiego.

28
    Żółta kartka za brzydki faul na środku boiska dla Wicona.

29
    Piłka w posiadaniu Legionovii, ale nic z tego nie wynika.

30
    Faul na środku boiska. Gościa wrzucają piłką w pole karne. Udana interwencja obrońców Legionovii.

32
    Na boisku leży Odunka. Sędzia nie dopatrzył się faulu. Grę rozpoczynają gościa od bramki.

34
    Villaescusa na pozycji spalonej po podaniu Kwiatkowskiego.

35
    Strata Odunki w środku boiska. Od autu rozpoczynają goście.

36
    Dośrodkowanie Odunki wybija obrońca gości Dampc.

37
    Ładna akcja Kwiatkowskiego, który podał piłkę w pole karnym, ale żaden z zawodników Legionovii do niej nie doszedł.

38
    Bardzo niecelny strzał Klimczaka zza pola karnego.

39
    Znów akcja lewym skrzydłem Legionovii. Dośrodkowanie Kozłowskiego padło łupem obrońców gości.

40
    Faul Ziąbskiego na Wickim w środku boiska. Bez konsekwencji dla zawodnika gospodarzy.

41
    Dośrodkowanie Garygi w pole karne. Odunka z najbliższej odległości przenosi piłkę nad bramką gości. Najlepsza sytuacja gospodarzy w tym meczu.

42
    Znowu akcja gospodarzy. Sytuację sam na sam marnuje Kozłowski.

43
    Gospodarze osiągnęli przewagę i są bliscy wyrównania.

44
    Faul Garygi na Wickim. Od rzutu wolnego zaczyna Osłowski.

45
    Kontra gości zastopowana przez Kopkę.

45+1
    Żółta kartka dla Kusiak za kopnięcie piłki w chłopca od podawania piłek.

45

Zdecydowaną przewagę w pierwszej połowie mieli piłkarze Legionovii. Jednak nie wykorzystali żadnej ze stworzonych sytuacji. Najgroźniejszy pod bramką Gryfa był Odunka. Goście ograniczali się do kontrataków. Po jednym z nich i rzucie rożnym prowadzą oni do przerwy 1:0. Czekamy na początek drugiej połowy.

46

46
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Odunka, na boisku pojawia się Zawodziński.

47
    Do ataku ruszyli gospodarze. Obrońcy goście zażegnali niebezpieczeństwo po akcji Kwiatkowskiego.

48
    Rzut wolny dla Legionovii z około 25 metrów do bramki Gryfa.

49
    Strzał Villaescusy broni Ferra.

50
    Przy piłce utrzymują się gospodarze.

51
    Strzał Ziąbskiego blokują obrońcy Gryfa.

52
    Faul Leusteka na Klimczaku w środkowej strefie boiska.

53
    Akcja Kwiatkowskiego prawą stroną. Goście wybijają piłkę na rzut rożny.

54
    Garyga po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzela wprost w bramkarza gości.

55
    Niecelny strzał Kusiaka z około 25 metrów na bramkę Legionovii.

56
    Ferra broni skutecznie strzał Villaescusy zza pola karnego.

57
    Villaescusa wstrzela piłkę w pole karne, ale Ziąbski nie przejął piłki.

58
    Kolejna akcja Legionovii, ale Zawodziński niecelnie podaje do ZIąbskiego.

59
    Osłowski fauluje Zawodzińskiego. Rzut wolny z rogu pola karnego dla gospodarzy. Zawodnik gości obejrzał za faul żółty kartonik.

60
    Nieudany rzut wolny. Obrońcy gości ze spokojem wybijają piłkę.

62
    Faul Kwiatkowskiego na Kowalskim na połowie gości.

63
    Trener gospodarzy szykuje drugą zmianę. Na boisko wejdzie Jankowski.

64
    Udana interwencja Grudniewskiego we własnym polu karnym.

65
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Jankowski.

66
    Osłowski przewraca się na boisku, ale sędzie uznał, że nie faulował go Garyga.

67
    Kolejny strzał Hiszpana. Kilka metrów nad bramką gości.

68
    Rzut wolny dla gości po faulu Villaescusy.

70
    Żółtą kartkę otrzymuje Dampc (Gryf Wejherowo).

70
    Kolejny rzut wolny dla gospodarzy z okolic pola karnego.

71
    Na boisku zwija się z bólu Kusiak po faulu jednego z piłkarzy Legionovii.

72
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Garyga, na boisku pojawia się Tlaga.

73
    Na spalonym Jankowski.

74
    Udana interwencja Smyłka po wrzutce z rzutu wolnego gości.

75
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo. Z boiska schodzi Wicki, na boisku pojawia się Czoska.

76
    Akcja gospodarzy lewą stroną, ale lekki strzał Hiszpana Villaescusy brony Ferra.

77
    W ataku pozycyjnym gospodarze, ale Gryf dobrze się broni.

78
    Dośrodkowanie Villaescusy z prawej strony pewne chwyta Ferra.

79
    Świetne podanie Kwiatkowskiego do Tlagi. Ten w sytuacji sam na sam strzela na bramkę gości, ale bardzo dobrze broni Ferra.

80
    Pierwszy rzut rożny dla gości po przerwie.

81
    Obrońcy Legionovii wybijają piłkę na aut.

82
    Faul Kwiatkowskiego na Osłowskim na połowie gospodarzy.

83
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Ziąbski, na boisku pojawia się Kitliński.

84
    Nieudana akcja Leusteka i od autu zaczną goście.

85
    Faul Osłowskiego na Kwiatkowskim. Będzie kolejne dośrodkowanie w pole karne gości.

86
    Strzał głową Leusteka po dośrodkowaniu Villaescusy broni pewnie Ferra.

86
    Za zagranie piłki ręką drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymuje Dampc.

88
    Grudniewski kasuje kontratak gości.

89
    Goście nie spieszą się ze wznowieniem gry z autu.

90
    Kitliński w doskonałej sytuacji z 15 metrów trafia wprost w bramkarza gości,

90
    Cztery minuty zostaną doliczone.

90+1
    Rzut karny dla Legionovii po faulu na Kitlińskim.

90+2
    Gol dla Legionovii!
    Jankowski pewnie pokonuje Ferrę z rzutu karnego strzelając w lewy róg bramki.

90+3
    Kowalski przerywa kontrę Legionovii.

90+4

Mimo wielu sytuacji podbramkowych Legionovia tylko zremisowała z Gryfem Wejherowo 1:1. Goście po strzelonej bramce skupili się na obronie wyniku i wyprowadzali nieliczne kontry. Ostatnie minuty grali w osłabieniu, co wykorzystali gospodarze i doprowadzili do remisu. W ostatnich minutach żadnej ze stron nie udało się przechylić szali na swoją stronę. (14:57:35)