Szczecin – Głogów 5:3 (koniec)
Pogoń '04 Szczecin
5:3 (3:2)
Euromaster Chrobry Głogów
Wtorek 24.11.2015, 19:30 • Azoty Arena, Szczecin • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 9

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (21:17:51)

Pogoń 04 Szczecin dopisała na swoje konto komplet punktów i pozostaje niepokonana na swoim terenie. Dobry, ale nie rewelacyjny mecz Portowców, którzy w decydujących momentach byli skuteczniejsi od głogowian. Potrafili przyspieszyć, wykorzystać grę w przewadze i umiejętnie dowieźć prowadzenie do końca. Chrobry Głogów pozostaje na dole tabeli, choć zaprezentował się poprawnie, to musi szukać punktów w innych halach.

40

39:40
    Michał Kubik zarobił żółtą kartkę w ostatniej minucie spotkania.

39:00
    Pogoń 04 Szczecin zawęża szyki w obronie i chyba dowiezie drugie w tym sezonie zwycięstwo na własnym parkiecie.

38:16
    Gol dla Euromastera!
    Strzelcem bramki JACEK SANDER.

Jeszcze próbują walczyć goście o minimum remis w Szczecinie. Szybka odpowiedź i ponownie dwa gole różnicy między drużynami.

38:03
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki ADAM JONCZYK.

Drugi gol Jonczyka i ponownie ważny udział przy jego trafieniu miał Michał Kubik!

36:28
    Poważne ostrzeżenie dla szczecinian. Chaotycznie wybijają piłkę, a strzał z półwoleja Jonczyka to tylko mała jaskółka, która wiosny nie czyni.

35:41
    Teraz mogło zrobić się ciekawie! O emocje w ostatnich minutach mógł zadbać Konopacki, gdyby trafił do bramki, a nie pechowo w słupek! To trzecie uderzenie głogowian w obramowanie bramki Pogoni 04 Szczecin.

35:00
    Bez sytuacji podbramkowych dla Chrobrego Głogów i powoli gospodarze witają się z gąską. Jeszcze pięć minut i będą cieszyć się z podtrzymania dobrych statystyk we własnej hali.

34:00
    Przyjezdni wycofali bramkarza i rzucili już wszystkie możliwe siły do ataku w ostatnich minutach.

32:54
    Nie podoba się obecna sytuacja trenerowi gości i poprosił o czas, by porozmawiać z zawodnikami.

31:25
    Mija minuta za minutą w Szczecinie. Jak wygląda obraz meczu? Pogoń 04 gra teraz dość spokojnie. Od czasu do czasu Chrobry wyprowadza groźniejszą akcję, ale musi paść gol kontaktowy, by na nowo podgrzać atmosferę.

30:25
    Jacek Sander zrewanżował się przeciwnikowi, ale Lasik bronił już dziś w trudniejszych sytuacjach.

29:53
    Tym razem interwencja Długosza ratuje Euromastera Chrobrego Głogów, którzy ma dokładnie 10 minut, by zapunktować w Azoty Arenie!

29:09
    Strzelcem bramki OLEKSANDR SHAMOTII.

Pogoń 04 Szczecin znalazła natychmiast sposób na wykorzystanie gry z przewagą zawodnika. Szybkie rozegranie zakończone celnym uderzeniem Shamotiia z ostrego kąta. Ponownie gospodarze mają dwa gole zaliczki!

28:55
    Łukasz Żebrowski poprosił o przerwę, by ustalić z podopiecznymi wariant na grę w przewadze.

28:54
    Czerwona kartka dla Grzegorza Nowaka! Sędziemu nie spodobał się faul oraz zachowanie po nim zawodnika Chrobrego Głogów. Goście w osłabieniu przed 2 minuty!

28:30
    Maćkiewicz nie zrozumiał się z partnerem i jego podanie leniwie, oj leniwie przetoczyło się za bramkę Długosza.

Gole: 9. Jonczyk, 12. Jakubiak, 14. Maćkiewicz, 30. Shamotii, 39. Jonczyk – 13. Bugański (sam.), 13. Konopacki, 39. Sander

Kartki:   40. Kubik (SZC) – 18. Konopacki (GŁO)   29. Nowak (GŁO)

Pogoń '04 Szczecin: Lasik, Koszmider – Bugański, Jonczyk, Tubacki, Jakubiak, Żebrowski, Gepert, Kawczak, Jurczak, Kubik, Maćkiewicz, Krzyżanowicz, Shamotii, Koszmider.
    Euromaster Chrobry Głogów: Długosz, Tomkowiak – Niedźwiecki, Pietruszko, Niedźwiedź, Nowak, Ł. Pieczyński, Lebiedziński, D. Pieczyński, Kaczmar, Sander, Herbuś, Konopacki.

Sędziowie: Witkowski, Leyk – Struk