Barys – Saławat 1:4 (koniec) | Czelabińsk – Podolsk 4:1 (koniec) | Jekaterynburg – Dyn. Moskwa 1:4 (koniec)
Niżniekamsk – Magnitogorsk 2:3 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Nieftiechimik Niżniekamsk
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Piątek 27.11.2015, 17:00 • SCC Arena Petrochemist • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (19:38:09)

Kolejna wygrana na koncie Metallurga stała się faktem, dobrze poczyna sobie w ostatnim czasie ta drużyna. Gol i asyta Wojtka Wolskiego

62:57 Chris LEE - 2:3

62:57
    Gol dla Metallurga!

CHRIS LEE po podaniu Wojtka Wolskiego zdobywa bramkę zwycięstwa! Potwierdza się świetna gra ekipy z Magnitogorska po regulaminowym czasie gry!

60:35
    Interwencja Lisutina po strzale Mozjakina, dla którego było to już jedenaste celne uderzenie w tym meczu!

57:20
    Raz jeszcze uderzał Wolski, ale nie może znaleźć sposobu w tej tercji na Lisutina

56:15
    Obroniony strzał Wojtka Wolskiego

55:50
    Aktywny w ostatniej tercji jest Siergiejew, dwukrotnie bronił jego uderzenia Samsosnow
    Fight!

54:03
    Oczywiście posypały się kary. Dostali po pięć minut za bijatykę, a Potechin dwie za podżeganie do niej oraz dodatkowe dziesięć minut!

54:03
    Bójka na lodzie! Potechin vs Porjadin!
    51:32 Aleksander KITAROW - 2:2

51:32
    Gol dla Nieftiechemika!

ALEKSANDER KITAROW wykorzystuje ogromne zamieszanie w polu bramkowym przyjezdnych i wbija gumę do siatki i doprowadza do kolejnego remisu w Niźniekamsku! Asysta Porjadina

50:00
    Połowa tercji za nami

Jarosław Kowalski

Składy i statystyki: 27. Zdunow (Szczitow, Milowzorow), 52. Kitarow (Porjadin) – 8. Wolski (Mozjakin), 49. Kovar (Mozjakin, Zaripow), 63. Lee (Wolski)

Nieftiechimik Niżniekamsk: Lisutin (Sudnicin) – Ljamin, Berezin, Siergejew, Bryncew, Szczitow, Jevsejenkow, Ogurcow, Kuzmin – Rybin, Żukov, Stas – Taffe, Sexton, Grigorenko – Milowzorow, Stoa, Zdunow – Kitarow, Kulikow, Porjadin
    Metallurg Magnitogorsk: Samsonow (Koszeczkin) – Lee, Osipow, Antipin, Batyrszin, Bereglazov, Tereszczenko, Chabarow – Wolski, Mozjakin, Kovar – Filippi, Zaripow, Osala – Potechin, Platonow, Kaletnik – Arsebjuk, Żelezkow, Kosow, Timkin

Sędziowie: Jewgienij Gamalei, Artur Kuljow – Jewgienij Litwinow, Dmitrij Sziszlo