Bayer – FC Barcelona 1:1 (koniec) | AS Roma – BATE 0:0 (koniec) | Dinamo Z. – Bayern 0:2 (koniec)
Olympiakos – Arsenal 0:3 (koniec) | Dynamo Kij. – Maccabi T.A. 1:0 (koniec) | Chelsea – Porto 2:0 (koniec)
Valencia – Lyon 0:2 (koniec) | Gent – Zenit 2:1 (koniec)
AS Roma
0:0 (0:0)
BATE Borysów
Środa 09.12.2015, 20:45 • Olimpico, Roma • Liga Mistrzów UEFA • Grupa E

Roma remisuje 0:0, Bayer remisuje 1:1, co pozwala grać dalej Rzymianom w Lidze Mistrzów! Niemcy spadają do Ligi Europy! Na zakończenie spotkania kibice gospodarzy buczeli na swoich ulubieńców za słabą postawę w dzisiejszym meczu. Wojciech Szczęsny uratował swoim kolegom dzisiejszy remis fenomenalnie broniąc w 68 minucie! Drużyna z Białorusi zajmuje ostatnie miejsce w grupie z dorobkiem pięciu punktów.
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM! (22:38:28)

90+3

90+3
    Nainggolan strzela obok bramki sprzed pola karnego.

90+2
    Prawie z połowy boiska strzał oddaje Manolas, futbolówka przelatuje ponad bramką.

90+1
    Podanie do Dzeko, ten zamiast odgrywać do Salaha wdaje się w pojedynek biegowy, który przegrywa.

90+1
    Trzy minuty dolicza sędzia.

89
    Prawą flanką przedzierają się goście, wybijają gospodarze.

87
    Centra z prawego skrzydła w pole karne Romy, dobrze wybija Rudiger.

84
    Rzut wolny dla gospodarzy przy skraju szesnastki BATE. Przy piłce ustawia się Pjanić, ponad bramką głową uderza Dzeko.

83
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Iago Falqué, na boisku pojawia się Salih Uçan.

82
    Falque oddaje strzał z linii pola karnego, piłka otarła się o rywala, ale pewnie broni Chernik.

79
    Zmiana w drużynie BATE Borysów: z boiska schodzi Nemanja Nikolić, na boisku pojawia się Aleksandr Karnickij.
    78. Filip Mladenović (BAT)

78
    Mladenović świetnie kładzie rywala w polu karnym gospodarzy, oddaje mocny strzał na bramkę, ale doskonale broni Szczęsny, piłka ląduje jeszcze pod nogami jednego z zawodników gości, ponownie obronną ręką wychodzą Rzymianie!

74
    Drybluje w szesnastce gospodarzy Dzeko, oddaje mocny strzał ze skraju pola karnego, dobrze broni Chernik!

72
    O pechu mogą mówić teraz gospodarze, dobre podanie do Dzeko, ten wystawia piłkę Salahowi, Egipcjanin dobrze zauważył nabiegającego Pjanicia, Bośniak miał mnóstwo miejsca na oddanie strzału, ale futbolówkę przed linią bramkową wybija jeden z zawodników BATE.

72
    Z dystansu uderza Florenzi, bez problemu broni Chernik.

Dwadzieścia minut do końca, jak na razie dalej w Lidze Mistrzów grają zawodnicy Romy, do Ligi Europy spada drużyna Bayeru Leverkusen.

Maciej Jędrzejczyk

Gole:

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 21:9. Strzały niecelne: 13:7. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 1:1. Foule: 12:14.
    AS Roma: Szczęsny – Florenzi, Manolás, Rüdiger, Digne – Nainggolan, De Rossi (C), Pjanić – Iturbe (59. Salah), Džeko, Falqué (83. Uçan).
    Zmiany: De Sanctis – Castan, Sisenando Maicon, Keita, Vainqueur, Salah, Uçan.

BATE Borysów: Czernik – Žavnerčik, D. Poljakov (56. Dubra), N. Milunović, Mladenović – Stasevič (C), Jabłonskij, Nikolić (79. Karnickij), Gordejčuk – Hleb – Mozolevski (60. M. Wołodko).
    Zmiany: Soroko – Dubra, Karnickij, Aleksijewicz, Olechnowicz, M. Wołodko, Jevtić.