Bayer – FC Barcelona 1:1 (koniec) | AS Roma – BATE 0:0 (koniec) | Dinamo Z. – Bayern 0:2 (koniec)
Olympiakos – Arsenal 0:3 (koniec) | Dynamo Kij. – Maccabi T.A. 1:0 (koniec) | Chelsea – Porto 2:0 (koniec)
Valencia – Lyon 0:2 (koniec) | Gent – Zenit 2:1 (koniec)
Dinamo Zagrzeb
0:2 (0:0)
Bayern Monachium
Środa 09.12.2015, 20:45 • Maksimir, Zagrzeb • Liga Mistrzów UEFA • Grupa F

Bardzo ciekawe spotkanie w Zagrzebiu za nami! Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Potem na boisku pojawili się Thomas Muller oraz Jerome Boateng! Właśnie to wejście ofensywnego zawodnika wniosło wiele w grze Bawarczyków. To Muller obsłużył kapitalną asystą przy pierwszym golu Roberta Lewandowskiego. Trzy minuty polski egzekutor ponownie wpisał się na listę strzelców.
    Gra Dinama wglądała dzisiaj całkiem nieźle. Spokojnie można powiedzieć, że gospodarze zasłużyli na gola, którego ostatecznie nie zdobyli.
    To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (22:43:00)
    Po dwóch golach Lewandowskiego Bayern przywozi do Monachium trzy oczka!

90+2

90+2
    Szybka akcja Bayernu! Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne! W świetnej sytuacji był Sebastian Rode! Uderzenie z głowy zawodnika Bayernu broni jednak Eduardo!

90+1
    Tymczasem uderzenie Goncalo zza pola karnego! Była to naprawdę niezła próba! Piłka po rykoszecie poszybowała jednak nad poprzeczką! Korner!
    90. Thomas Müller (BAY)

90
    Teraz sporna sytuacja po drugiej stronie boiska! Pinto wbiega w pole karne. Poślizgnął się Rafinha i Portugalczyk wchodzi w niego! Arbiter widział, że zawodnik gospodarzy szuka rzutu karnego i słusznie nie odgwizdał jedenastki!
    88. Arturo Vidal (BAY)

88
    Pudło! Nie ma bramki! Do piłki podszedł Thomas Muller! Intencji reprezentanta Niemiec nie wyczuł Eduardo! Zawodnik Bayernu trafia jednak w słupek! A mógł uderzać Robert Lewandowski!
    87. Thomas Müller (BAY)

87
    Rzut karny dla Bayernu! Vidal wychodzi sam na sam z Eduardo! Obok Chilijczyka był jeszcze Pivarić! Portugalczyk fauluje Vidala! Żółta kartka dla golkipera Dinama!

86
    Ależ to była petarda! Świetne podanie górą Philippa Lahma w pole karne do Thomasa Mullera! Reprezentant Niemiec bez zastanowienia uderzył z pierwszej piłki! Futbolówka zmierzała w okienko, jednak świetnie interweniuje Eduardo! Korner!

85
    Dobra klepka zawodników Bayernu. Dość przypadkowo gola z pięty mógł zdobyć jeden z gości, ale ostatecznie kończy się tylko na rzucie rożnym dla podopiecznych Pepa Guardioli.

84
    Spokojniejsze ostatnie minuty. Bayern utrzymuje się przy piłce. Dinamo stara się atakować rywali pressingiem, ale doskonale wiadomo, że odebrać futbolówkę Bawarczykom nie jest łatwo.

82
    Podanie w pole karne do Soudaniego, który wycofuje piłkę do Machado. Portugalczyk ładnie zagrywał futbolówkę w szesnastkę, ale prosto do bramkarza Bayernu...

81
    Zmiana w drużynie Dinamo Zagrzeb: z boiska schodzi Marko Rog, na boisku pojawia się Domagoj Pavičić.

80
    Ostre wejście Pjacy w nogi Javiego Martineza. Reprezentant Hiszpanii leży teraz na murawie. Chwila przerwy w grze.
    Tego faceta nie da się zatrzymać!

77. Robert Lewandowski (BAY)

Tomek

Gole: 61. Lewandowski, 64. Lewandowski

Kartki:   31. dos Santos (ZAG), 74. Pivarić (ZAG), 87. Eduardo (ZAG)

Spudłowany karny!: 88. Müller (BAY), nietrafiony

Posiadanie piłki: 32 % : 68 %.
    Strzały celne: 5:12. Strzały niecelne: 5:9. Rzuty rożne: 5:11. Spalone: 4:5. Foule: 10:11.
    Dinamo Zagrzeb: Eduardo – Pinto, Sigali, Taravel, Pivarić – Rog (81. Pavičić), dos Santos, Ćorić (61. Pjaca), Antolić (C) – Soudani, Fernándes (74. Machado).
    Zmiany: Ježina – Măţel, M. Musa, Machado, Pavičić, Pjaca, Henríquez.

Bayern Monachium: Ulreich – Lahm (C), Javi Martínez, Benatia (46. Boateng), Rafinha – Kimmich, Alonso, Rode – Green (62. Arturo Vidal), Ribéry (46. Müller) – Lewandowski.
    Zmiany: Starke – Kirchhoff, Boateng, Benko, Arturo Vidal, Coman, Müller.

Sędziowie: Martin Strömbergsson, Mehmet Culum, Daniel Gustavsson, Per Brogevik.