Szczecin – Dąbrowa Górnicza 71:69 (koniec) | Starogard Gdański – Zgorzelec 74:81 (koniec) | Słupsk – Ostrów Wielkopolski 83:77 (koniec)
Sopot – Lublin 72:66 (koniec)
King Wilki Morskie Szczecin
71:69 (19:15, 41:30, 54:47)
MKS Dąbrowa Górnicza
Sobota 19.12.2015, 18:00 • Azoty Arena • Tauron Basket Liga • 11. kolejka

Dziękujemy bardzo za wspólne przeżywanie koszykarskich emocji i zapraszamy na kolejne wspólne mecze.

Wesołych Świąt od całej redakcji Lajfy.com (19:59:41)

MVP meczu wg lajfy.com: Uros Nikolić

KING Wilki Morskie Szczecin:
    Kikowski 18, Nikolić 15, Leończyk 10, Lucious 9, Majewski 7, Gaines 6, Aiken 4, Michał Nowakowski 2, Garbacz, Marcin Nowakowski.

MKS Dąbrowa Górnicza:
    Broadus 18, Williams 14, Dower 13, Pamuła 10, Piechowicz 8, Szymański 5, Dziemba 1, Zmarlak, Zieliński.

Po stronie gospodarzy double-double zanotowali Leończyk (10 pkt, 10 zb) oraz Nikolić (15pkt, 11 zb), a świetnie rzutowo dysponowany był Kikowski (18 pkt.). Jednak prawdziwym bohaterem Wilków Morskich był Lucious, który zdobył decydujące punkty w meczu.

Mecz w Szczecinie był bardzo nierówny. W pierwszej połowie zdecydowanie lepsi byli zawodnicy Wilków Morskich, którzy w pewnym momencie odskoczyli nawet na 18 pkt. W drugiej połowie natomiast lepsze chwile przeżywali goście z Dąbrowy Górniczej, których ciągnął z całych sił R. Broadus: 18 pkt, 5 as.

Niewiarygodna końcówka meczu w Szczecinie. Ostatecznie gospodarze wygrywają 71:69.

Koniec meczu. (71:69)

39:58
    Niesamowita akcja Luciousa!!!!!! Trafia w akrobatyczny sposób i Wilki wygrywają! (71:69)

Timeout dla gospodarzy. (69:69)

39:53
    Mamy remis i piłka dla gospodarzy (69:69)

39:53
    Broadus faulowany w akcji rzutowej (69:67)

Timeout dla gości. (69:67)

39:47
    Trafia tylko raz albo aż raz. (69:67)

39:47
    Dwa razy w ataku zbierają gospodarze, na linii rzutów wolnych staje Nikolic (68:67)