Rekord – Lublin 2:1 (koniec) | TAF Toruń – Bochnia 2:2 (2:3 po rz. karnych) | Głogów – Unisław 2:5 (koniec)
Wieliczka – GAF Gliwice 4:1 (koniec) | Rekord – Unisław 1:2 (koniec) | Bochnia – Wieliczka 1:6 (koniec)
Rekord – Bochnia 4:1 (koniec) | Unisław – Wieliczka 1:1 (2:3 po rz. karnych)
Rekord Bielsko-Biała
1:2 (1:1)
Unisław Team PBDI
Niedziela 20.12.2015, 13:00 • Hala Sportowa, Gliwice. • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-20 • Półfinał

Za nami niesamowite spotkanie, w którym niespodziewanie Unisław Team PBDI wygrywa 2:1 z Rekordem Bielsko-Biała! To właśnie ten zespół zagra w wielkim finale. Bielszczanie z kolei zmierzą się jeszcze w spotkaniu o trzecią lokatę! (13:57:25)

23:31
    Bardzo długo swoją akcję rozgrywali Rekordziści! Ostatecznie piłkę meczową miał Hyży, ale fatalnie spudłował z najbliższej odległości!

23:00
    Ostatnia minuta spotkania! Rekord cały czas gra z wycofanym bramkarzem, ale nie potrafi sobie wypracować pozycji strzeleckiej.

22:29
    Kontuzji doznał zawodnik Unisław Team PBDI i jest mu udzielana pomoc medyczna. Mamy chwilową przerwę w grze.

22:09
    Nadal więc jedną bramką prowadzą piłkarze z Unisławia. Kolejny raz umiejętnie na przedpolu interweniuje Mielniczek.

21:57
    Damian Hilbrycht uderza potężnie z przedłużonego rzutu karnego, ale kapitalnie ustawił się Mielniczek i broni!

21:20
    Rekord Bielsko-Biała zdecydował się wycofać swojego bramkarza. To już decydujące fragmenty spotkania.

21:04
    Tym razem o czas prosi Piotr Szymura.

20:20
    Unisław Team popełnia trzeci faul w tym spotkaniu i każde kolejne zakończy się przedłużonym rzutem karnym.

20:05
    Do końca meczu pozostały cztery minuty. Potężny strzał z dalszej odległości oddaje Szymański, ale udanie broni Mielniczek.

19:37
    Faulowany był zawodnik z Unisławia i w efekcie tego faktu oba zespoły mają na koncie już po dwa przewinienia.

19:05
    Pomylił się teraz w prostej sytuacji Rakowski i nie zdołał opanować futbolówki po podaniu od partnera.

19:00
    O czas prosi trener Unisław Team.

18:45
    Uspokoili teraz grę zawodnicy prowadzącego zespołu. Z kolei Szymańskiemu uciekła piłka za linię boczną.

18:00
    Do końca tego spotkania pozostało już tylko sześć minut. Drugie przewinienie na koncie zapisują gracze Unisław Team.

17:11
    Po łatwej stracie Skrzypca Unisław miał kapitalną okazję na trzecią bramkę! Ostatecznie Belzyt wystawia piłkę partnerowi na drugim metrze, a ten nie zdołał oddać strzału!

16:36
    Zakręcił się teraz podczas dryblingu Belzyt i stracił piłkę na własnej połowie. Ostatecznie nie oddali bielszczanie celnego strzału.

16:12
    Gol dla Unisława!
    Mało kto się spodziewał, że tak łatwo stworzą sobie sytuację gracze z Unisława!!! KAROL CZYSZEK został świetnie obsłużony na lewym skrzydłem i pakuje futbolówkę do siatki!!!