Włocławek – Sopot 76:60 (koniec) | Ostrów Wielkopolski – Tarnobrzeg 71:67 (koniec) | Gdynia – Szczecin 71:65 (koniec)
Asseco Gdynia
71:65 (16:13, 29:32, 50:48)
King Wilki Morskie Szczecin
Niedziela 27.12.2015, 20:00Tauron Basket Liga • 12. kolejka

Gdynia: Hickey 23, Kowalczyk 11, Matczak 0, Żołnierewicz 11, Kaplanovic 4, Czerlonko 0, Frasunkiewicz 5, Morozow 0, Ahmedović 0, Szczotka 5, Kobylinskij 0, Parzeński 9

Szczecin: Gaines 10, Aiken 2, Brown 0, Mi. Nowakowski 8, Leończyk 10, Kikowski 15, Majcherek 0, Lucious 9, Majewski 1, Nikolić 7, Ma. Nowakowski 3, Garbacz 0 (21:43:11)

Koniec meczu. (71:65)

39:59
    Jeszcze strata gości! Szybka kontra i na koniec Hickey za dwa! (71:65)

39:50
    Kowalczyk dwa razy z linii rzutów wolnych! (69:65)

39:45
    Nowakowski po przerwie za trzy! Oj będzie nerwówka! (67:65)

39:45
    Jeszcze o czas prosi szkoleniowiec gości! (67:62)

39:30
    Kolejna kontra Asseco i tym razem Szczotka spod kosza dobija! Tu już chyba pozamiatane! (67:62)

38:50
    Gdynianie zamiast wykorzystać szanse na podwyższenie prowadzenie ponownie mylą się w ataku! (65:62)

38:19
    Jeszcze raz Hickey! Tym razem za dwa! (65:62)

38:05
    Kikowski odpowiada celnym rzutem z dystansu za trzy! (63:62)

37:45
    Faulowany Szczotka raz celnie z linii rzutów wolnych! (63:59)

37:10
    I jest odpowiedź gdynian! Trójka zza obwodu Hickeya! (62:59)

36:48
    Po przerwie Kowalczyk nieskutecznie w ataku! Jest kontra gości, jednak Ci także się mylą! (59:59)

36:10
    Niecelny rzut gospodarzy. Szybka kontra gości, jednak strata! Przerwa na żądanie Asseco! (59:59)

35:29
    Ależ odpowiedź gości! Michał Nowakowski z dalekiego dystansu za trzy! (59:59)

35:20
    Żołnierewicz za dwa wsadem! (59:56)

35:00
    Leończyk spod kosza trafia za dwa! Oj będzie ciekawa końcówka! (57:56)

34:34
    Ci jednak nie wykorzystują swoją szansy. Dwie próby, jednak żadna z nich nieudana! (57:54)

33:55
    A gospodarze mylą się w ataku i to dwukrotnie! Szansa dla szczecinian na zbliżenie się do rywali. (57:54)

Piotr Grabowski

Asseco Gdynia: Hickey, Kowalczyk, Matczak, Żołnierewicz, Kaplanovic, Czerlonko, Frasunkiewicz, Morozow, Ahmedović, Szczotka, Kobylinskij, Parzeński
    King Wilki Morskie Szczecin: Gaines, Aiken, Brown, Mi. Nowakowski, Leończyk, Kikowski, Majcherek, Lucious, Majewski, Nikolić, Ma. Nowakowski, Garbacz
    KWarty: 16:13, 13:19, 21:16, 21:17