Zagłębie S. – Soła 1:2 (koniec) | Legionovia – Broń 0:1 (koniec) | Podbeskidzie – Rozwój 4:0 (koniec)
MKS Kluczbork – GKS T. 1:0 (koniec) | Górnik W. – Cracovia 3:2 (koniec) | Bytovia – Przodkowo 1:1 (koniec)
Ruch – Puszcza 2:1 (koniec) | Raków – BKS Stal 3:2 (koniec) | Chojniczanka – Górnik Z. 0:2 (koniec)
Slovan – Zagłębie L. 4:0 (koniec) | Błękitni – Kotwica 1:0 (koniec) | Znicz – Tomaszów Maz. 0:0 (poz.)
Żalgiris – Jagiellonia 1:0 (koniec) | Świt NDM – Wisła Pł. 1:2 (koniec) | ROW Rybnik – Karvina 1:2 (koniec)
Trakai – Górnik Ł. 1:3 (koniec)
Slovan Liberec
4:0 (2:0)
Zagłębie Lubin
Sobota 16.01.2016, 12:00 • Stadion u Nisy, Liberec • Spotkania towarzyskie

Zagłębie przegrywa w wyjazdowym meczu kontrolnym ze Slovanem Liberec 0:4. Dziękujemy za śledzenie relacji. (13:41:56)

90

85
    Zagłębie przycisnęło w końcówce meczu, nic jednak z tego nie wynika. Brakuje skuteczności w ekipie Miedziowych.

75
    Krzysztof Piątek znalazł się w dogodnej sytuacji, jednak dobitka w jego wykonaniu minęła bramkę! Wcześniej zdaje się, że strzelał wprowadzony w drugiej połowie Kubicki.

75
    Kwadrans do końca meczu kontrolnego.

67
    Blaha świetnie odnalazł w polu karnym Lyulkę, a ten w dogodnej sytuacji trafia w słupek!

65
    Teraz niecelne uderzenie jednego z Miedziowych sprzed pola karnego.

64
    Kombinacyjna akcja Zagłębia, jednak po dograniu Piątka nikt nie dopadł do futbolówki w polu karnym.

62
    Sporo niedokładności, zarówno w jednej, jak i drugiej drużynie.

55
    Slovan wyraźnie aktywniejszy w drugiej połowie.

50
    Gol dla Slovana!

4:0... źle to wygląda. Tym razem skuteczne uderzenie sprzed szesnastki, w wykonaniu SERGEYA LYULKI.

48

Fatalny błąd w wyprowadzeniu piłki przez Zagłębie, Delarge przejmuje piłkę, podaje do VOJTUSA, a ten podwyższa na 3:0

46

Zagłębie przegrywa po pierwszej połowie 0:2. Na listę strzelców wpisali się kolejno Rabusic oraz Bakos.

45

38

BAKOS zamienia rzut karny na gola! Piłka po rękach Polacka wpada do siatki!

38
    Guldan dopuszcza się przewinienia w polu karnym. Czerwona kartka i jedenastka dla rywali. Z racji, że jest to sparing, to za Guldana wbiegł na plac gry inny zawodnik.