Zagłębie S. – Soła 1:2 (koniec) | Legionovia – Broń 0:1 (koniec) | Podbeskidzie – Rozwój 4:0 (koniec)
MKS Kluczbork – GKS T. 1:0 (koniec) | Górnik W. – Cracovia 3:2 (koniec) | Bytovia – Przodkowo 1:1 (koniec)
Ruch – Puszcza 2:1 (koniec) | Raków – BKS Stal 3:2 (koniec) | Chojniczanka – Górnik Z. 0:2 (koniec)
Slovan – Zagłębie L. 4:0 (koniec) | Błękitni – Kotwica 1:0 (koniec) | Znicz – Tomaszów Maz. 0:0 (poz.)
Żalgiris – Jagiellonia 1:0 (koniec) | Świt NDM – Wisła Pł. 1:2 (koniec) | ROW Rybnik – Karvina 1:2 (koniec)
Trakai – Górnik Ł. 1:3 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:0 (4:0)
Rozwój Katowice
Sobota 16.01.2016, 11:00 • Czechowice-Dziedzice (MOSiR) • Spotkania towarzyskie

Podbeskidzie pokonuje Rozwój 4:0. Wszystkie bramki padły w początkowej fazie meczu. Trafiali kolejno Mójta, Bartlewski oraz dwa razy Szczepaniak. Dziękujemy serdecznie i zapraszamy na kolejne relacje na Lajfy.com! (12:47:36)

90

87
    Bramkarz Podbeskidzia, Madejski stracił piłkę, przechwycił ją Czerkas, uciekł do boku i z dość sporego kąta strzelił obok bramki!

85
    Uderzenie Jarocha z 12. metra i świetna interwencja Solińskiego!

82
    Umknęła nam zmiana, przeprowadzona kilka minut temu. Modlich wszedł za Cholerzyńskiego (Rozwój).

80
    Dośrodkowanie Króla z rzutu wolnego na głowę Czerkasa, który uderza nad bramką!

66
    Ładna, składna akcja Rozwoju, po której wysoko nad poprzeczką uderza Kozłowski. Akcja mogła się podobać.

65
    Potężna "bomba" w wykonaniu Kołodzieja z 20 metrów, ale futbolówka przelatuje nad poprzeczką.

63
    Możdzeń świetnie uderzył z okolic 13-14. metra, ale Solińskiego uratował słupek!

60
    Aura nie sprzyja widowisku. Niewiele ciekawego dzieje się na razie w drugiej połowie.

46

Skład Rozwoju na drugą połowę: Soliński – Kozłowski, Barwiński, Kun, Tkocz, Giesa, Czerkas, Kopczyk, Domański, Cholerzyński, Król.

Podbeskidzie zacznie w zestawieniu: Madejski – Adu, Nowak, Lazarus, Jaroch – Sokołowski, Możdżeń, Deja, Kołodziej, Janić – Jonkisz

Za nami pierwsza połowa. Wyraźne prowadzenie pierwszoligowca, choć Rozwój również mógł odpowiedzieć – dwóch świetnych okazji nie wykorzystał Wróbel.

45

35
    Jeszcze lepsza okazja dla Wróbla! Gracz Rozwoju uderzał z dwóch metrów, ale Kaczmarek broni! To powinien być gol!

31
    Rozwój mógł teraz zdobyć gola! Wróbel uderzył z 9. metra tuż obok bramki!

30
    Gra toczy się głównie w środku pola. Miejmy nadzieję, że to nie wszystkie emocje, które czekały na nas dzisiejszego dnia.

27
    Podbeskidzie nieco uspokoiło apetyty bramkowe. W ostatnich kilkunastu minutach brakuje nam sytuacji bramkowych, zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

Piotr

Gole: 5. Mójta, 9. Bartlewski, 10. Szczepaniak, 12. Szczepaniak

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Kaczmarek – Pazio, Baranowski, Kolcak, Mójta – Łuszkiewicz, Kato – Kowalski, Bartlewski, Tarnowski – Szczepaniak

II POŁOWA: Madejski – Adu, Nowak, Lazarus, Jaroch – Sokołowski, Możdżeń, Deja, Kołodziej, Janić – Jonkisz

Rozwój Katowice: Pawłowski – Raul, Menzel, P. Gałecki, Winiarczyk, Wróbel, Nowak Jaroszek, Thompson, Szymański, Żak.

II POŁOWA: Soliński – Kozłowski, Barwiński, Kun, Tkocz, Giesa, Czerkas, Kopczyk, Domański, Cholerzyński, Król.