Liverpool – Man Utd 0:1 (koniec) | Stoke – Arsenal 0:0 (koniec)
Stoke City F.C.
0:0 (0:0)
Arsenal F.C.
Niedziela 17.01.2016, 17:15 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Angielska Premier League • Runda 22

Spotkanie pomiędzy Stoke City a Arsenalem właśnie dobiegło końca! Niestety, na Britannia Stadium nie doczekaliśmy się bramek, choć na brak emocji nie mogliśmy narzekać. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (19:07:10)

90+3

90+2
    Walters złapany przez defensorów Arsenalu w pułapkę ofsajdową. Od rzutu wolnego blisko własnego pola karnego wznowią grę przyjezdni.

90+1
    Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Alex Oxlade-Chamberlain, na boisku pojawia się Calum Chambers.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Oblężenie bramki Arsenal trwa! Po strzale Waltersa z linii bramkowej piłkę głową wybijał jeden z obrońców drużyny gości!

89
    Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Arsenalu piłka spada przed pole karne, gdzie na strzał zdecydował się Whelan. Jego próba została zablokowana przez jednego z defensorów.

88
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Ibrahim Afellay, na boisku pojawia się Marco van Ginkel.

87
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Marko Arnautović, na boisku pojawia się Charlie Adam.

86
    Podopieczni Arsene'a Wengera długo wymieniają się teraz podaniami na połowie rywali, ale nie bardzo mają pomysł na sforsowanie defensywy Stoke.

85
    Campbell miał znakomitą okazję do zdobycia bramki, ale po przełożeniu sobie futbolówki na lewą nogę spudłował!

84
    Johnson zdecydował się na strzał z większej odległości, ale po jego płaskim uderzeniu piłka poszybowała obok bramki.

83
    Arnautović ucierpiał w starciu z rywalem na połowie Arsenalu, jednak arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

82
    Długo budowali swoją akcję blisko pola karnego rywali Kanonierzy, ale w końcu zostali zmuszeni do wycofania się.

81
    Do końca spotkania pozostało jeszcze dziesięć minut. Coraz większą przewagę osiągają miejscowi i to oni są bliżej zdobycia zwycięskiego gola.

80
    Pieters nieprzepisowo zaatakował Campbella w środkowej strefie boiska i arbiter podyktował rzut wolny dla Arsenalu.

78
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Campbella ze stałego fragmentu gry i bramkarza Stoke nie miał najmniejszych kłopotów z wyłapaniem futbolówki.

77
    Koscielny nieprzepisowo walczył o piłkę na połowie rywali i arbiter słusznie zdecydował się na podyktowanie Stoke rzutu wolnego.

Gole:

Stoke City F.C.: Butland – Johnson, Shawcross (C), Wollscheid, Pieters – Whelan, Afellay (88. van Ginkel) – Walters, Krkić (64. Diouf), Arnautović (87. Adam) – Joselu.
    Zmiany: Haugaard – Muniesa, Odemwingie, van Ginkel, Adam, Diouf, Crouch.

Arsenal F.C.: Čech – Bellerín, Mertesacker (C), Koscielny, Monreal – Flamini, Ramsey – Campbell, Oxlade-Chamberlain (90+1. Chambers), Walcott (72. Iwobi) – Giroud.
    Zmiany: Ospina – Gabriel Paulista, Chambers, Gibbs, Arteta, Iwobi, Elneny.

Główny: Craig Pawson
    Asystenci: Dave Bryan, Simon Long
    Techniczny: Mike Dean

Widownia: 27 683