Skoczów – KF Akademia Pyskowice 4:1 (koniec) | Rekord – Gol Bieruń 6:2 (koniec) | PA Nova Gliwice – Orzeł Konopiska 0:1 (koniec)
Ruda Śląska – Kłobuck 3:0 (koniec) | Skoczów – PA Nova Gliwice 2:0 (koniec) | Rekord – Ruda Śląska 0:3 (koniec)
KF Akademia Pyskowice – Orzeł Konopiska 2:0 (koniec) | Gol Bieruń – Kłobuck 1:0 (koniec) | KF Akademia Pyskowice – PA Nova Gliwice 2:1 (koniec)
Gol Bieruń – Ruda Śląska 0:1 (koniec) | Skoczów – Orzeł Konopiska 3:1 (koniec) | Rekord – Kłobuck 5:3 (koniec)
Skoczów – Rekord 3:4 (2:3 po rz. karnych) | Ruda Śląska – KF Akademia Pyskowice 7:1 (koniec) | Skoczów – KF Akademia Pyskowice 3:1 (koniec)
Rekord – Ruda Śląska 2:3 (1:2 po rz. karnych)
Rekord Bielsko-Biała
0:3 (0:2)
Gwiazda Ruda Śląska
Sobota 23.01.2016, 10:05 • Hala Sośnica, Gliwice • Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska - rocznik 2004 • Grupa B

Koniec meczu. (10:30:05)

11:45
    Rekord znów atakuje, lecz nie mają pomysłu na pokonanie obrony drużyny z Rudy.

11:00
    Rekord w ataku – zawodnicy Rudy nie pozwalają na oddanie strzału.

10:30
    Odrzutu rożnego Ruda, nieudana akcja na bramkę.

9:35
    Gol dla Gwiazdy!
    Strzelcem bramki BAŃCZYK.

8:43
    Ruda nie pozostaje dłużna i fauluje przy swoim polu karnym. Wolny dla Bielska bohatersko obroniony przez bramkarza.

8:23
    Faul Rekordu, wolny niewykorzystany przez Rudę.

7:45
    Rekord zaczyna ostrą ofensywę,ciągle atakując i nie wpuszczając przeciwników na swoją połowę.

6:55
    Gwiazda po przerwie znów atakuje, przeciwnicy nie są dopuszczani do piłki.

06:01
    Druga połowa rozpoczęta. Zaczyna drużyna z Bielska.

06:00

5:55
    Strzelcem bramki JASTRZEMBSKI.

5:20
    Strzał Rudy poza światło bramki.

4:45
    Atak Rudy, bramkarz Rekordu pięknie broni ten strzał.

4:04
    Faul na zawodniczce Rekordu, rozpoczną od rzutu wolnego.

3:30
    Drugi rzut rożny dla Gwiazd w ciągu minuty, nie wykorzystują okazji do zdobycia drugiej bramki.