Łódź – Bydgoszcz | 3:3 (koniec) | | | Pol. Gdańska – AZS Gdańsk | 1:5 (koniec) | | | Gniezno – Warszawa | 6:3 (koniec) |
Piast – Głogów | 1:3 (koniec) |
Mielec – Lublin | 1:4 (koniec) |
PŚl Gliwice – UPr Wrocław | 1:0 (koniec) | | | PO Wrocław – WSB Dąbrowa Górnicza | 6:6 (koniec) | | | UO Opole – UE Wrocław | 2:3 (koniec) |
UZ Zielona Góra – AWF Wrocław | 3:2 (koniec) | | | UŚ Katowice – PO Opole | 1:0 (koniec) | | | AWF Katowice – AJD Częstochowa | 6:2 (koniec) |
UE Katowice – PWSZ Wałbrzych | 3:6 (koniec) | | | WSB Dąbrowa Górnicza – AWF Wrocław | 2:10 (koniec) | | | UŚ Katowice – UE Katowice | 5:2 (koniec) |
AWF Katowice – UWr Wrocław | 7:5 (koniec) | | | UZ Zielona Góra – AJD Częstochowa | 4:2 (koniec) | | | PŚl Gliwice – UE Wrocław | 1:4 (koniec) |
PWSZ Wałbrzych – UPr Wrocław | 4:2 (po dogrywce) |
Skoczów – KF Akademia Pyskowice | 4:1 (koniec) | | | Rekord – Gol Bieruń | 6:2 (koniec) | | | PA Nova Gliwice – Orzeł Konopiska | 0:1 (koniec) |
Ruda Śląska – Kłobuck | 3:0 (koniec) | | | Skoczów – PA Nova Gliwice | 2:0 (koniec) | | | Rekord – Ruda Śląska | 0:3 (koniec) |
KF Akademia Pyskowice – Orzeł Konopiska | 2:0 (koniec) | | | Gol Bieruń – Kłobuck | 1:0 (koniec) | | | KF Akademia Pyskowice – PA Nova Gliwice | 2:1 (koniec) |
Gol Bieruń – Ruda Śląska | 0:1 (koniec) | | | Skoczów – Orzeł Konopiska | 3:1 (koniec) | | | Rekord – Kłobuck | 5:3 (koniec) |
Skoczów – Rekord | 3:4 (2:3 po rz. karnych) | | | Ruda Śląska – KF Akademia Pyskowice | 7:1 (koniec) | | | Skoczów – KF Akademia Pyskowice | 3:1 (koniec) |
Rekord – Ruda Śląska | 2:3 (1:2 po rz. karnych) |
koniec po rz. karnych (2:3)
KP Lukam Skoczów
3:4
(0:1)
Rekord Bielsko-Biała
Koniec meczu. W rzutach karnych wygrywa Rekord Bielsko-Biała!
(14:38:46)
|
||
4. serie
2:3
|
KOWALICZEK trafia.
|
|
4. serie
2:2
|
OGÓREK nie trafia.
|
|
3. serie
2:2
|
SZEMPEK trafia.
|
|
3. serie
2:1
|
KAWUZOK trafia.
|
|
2. serie
1:1
|
MUCHA trafia.
|
|
2. serie
1:0
|
MENCAROWSKI trafia.
|
|
1. serie
0:0
|
FOLEK nie trafia.
|
|
1. serie
0:0
|
OGÓREK nie trafia.
|
|
Rozpoczynają się rzuty karne.
|
||
Typuj lepiej niż Zarzeczny!
|
||
12:00
|
Druga połowa skończona.
|
|
10:47
|
Stresująca sytuacja pod bramką Bielska, Skoczów próbował bardzo wcisnąć bramkę, jednak obrona Bielska była dla nich nie do przejścia.
|
|
10:45
|
Sędziowie nie uznają gola dla Bielska po rzucie wolnym.
|
|
10:25
|
Trzeci faul drużyny ze Skoczowa.
|
|
10:00
|
Faul drużyny ze Skoczowa.
|
|
9:40
|
Trzeci faul Rekordu.
|
|
9:15
|
Faul Rekordu – to już 2.
|
|
9:01
|
Rożny dla drużyny z Bielska.
|
|
8:40
|
Gol dla Lukam Skoczów! Strzelcem bramki MENCNAROWSKI.
|
Gole:
9. MENCNAROWSKI – 4. MUCHA
Sędziowie:
Widownia: 60
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 OGÓREK (LUK)
0:0 FOLEK (BIE)
2. stan:
1:0 MENCAROWSKI (LUK)
1:1 MUCHA (BIE)
3. stan:
2:1 KAWUZOK (LUK)
2:2 SZEMPEK (BIE)
4. stan:
2:2 OGÓREK (LUK)
2:3 KOWALICZEK (BIE)
KP Lukam Skoczów:
Ogórek-Gabryś, Mencarowski, Wałaski, Laskowski, Kawuzok, Folek
Zmiany:
Trener:
Rekord Bielsko-Biała: Szkucik-Adamczyk, Folek, Kowaliczek, Szempek, Szumilas, Matloch, Mucha, Noga, Pechciński, Stasica, Zatęk
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Rekord Bielsko-Biała: Szkucik-Adamczyk, Folek, Kowaliczek, Szempek, Szumilas, Matloch, Mucha, Noga, Pechciński, Stasica, Zatęk
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: 60
Dawid Czempisz