Łódź – Bydgoszcz | 3:3 (koniec) | | | Pol. Gdańska – AZS Gdańsk | 1:5 (koniec) | | | Gniezno – Warszawa | 6:3 (koniec) |
Piast – Głogów | 1:3 (koniec) |
Mielec – Lublin | 1:4 (koniec) |
PŚl Gliwice – UPr Wrocław | 1:0 (koniec) | | | PO Wrocław – WSB Dąbrowa Górnicza | 6:6 (koniec) | | | UO Opole – UE Wrocław | 2:3 (koniec) |
UZ Zielona Góra – AWF Wrocław | 3:2 (koniec) | | | UŚ Katowice – PO Opole | 1:0 (koniec) | | | AWF Katowice – AJD Częstochowa | 6:2 (koniec) |
UE Katowice – PWSZ Wałbrzych | 3:6 (koniec) | | | WSB Dąbrowa Górnicza – AWF Wrocław | 2:10 (koniec) | | | UŚ Katowice – UE Katowice | 5:2 (koniec) |
AWF Katowice – UWr Wrocław | 7:5 (koniec) | | | UZ Zielona Góra – AJD Częstochowa | 4:2 (koniec) | | | PŚl Gliwice – UE Wrocław | 1:4 (koniec) |
PWSZ Wałbrzych – UPr Wrocław | 4:2 (po dogrywce) |
Skoczów – KF Akademia Pyskowice | 4:1 (koniec) | | | Rekord – Gol Bieruń | 6:2 (koniec) | | | PA Nova Gliwice – Orzeł Konopiska | 0:1 (koniec) |
Ruda Śląska – Kłobuck | 3:0 (koniec) | | | Skoczów – PA Nova Gliwice | 2:0 (koniec) | | | Rekord – Ruda Śląska | 0:3 (koniec) |
KF Akademia Pyskowice – Orzeł Konopiska | 2:0 (koniec) | | | Gol Bieruń – Kłobuck | 1:0 (koniec) | | | KF Akademia Pyskowice – PA Nova Gliwice | 2:1 (koniec) |
Gol Bieruń – Ruda Śląska | 0:1 (koniec) | | | Skoczów – Orzeł Konopiska | 3:1 (koniec) | | | Rekord – Kłobuck | 5:3 (koniec) |
Skoczów – Rekord | 3:4 (2:3 po rz. karnych) | | | Ruda Śląska – KF Akademia Pyskowice | 7:1 (koniec) | | | Skoczów – KF Akademia Pyskowice | 3:1 (koniec) |
Rekord – Ruda Śląska | 2:3 (1:2 po rz. karnych) |
finał
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
3:6
(1:1)
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
Dawid Czempisz
Gole:
10. Rybak, 21. Maroń, 27. Rybak – 5. Jaroś, 20. Jaroś, 24. Krawiec (10 m rzut karny), 25. Krawiec (10 m rzut karny), 27. Rytko, 29. Jaroś
Sędziowie: Koloczek, Guzek, Zarychta
Widownia:
Kartki: 11. Chrząszcz (UEK) – 20. Krawiec (PWW) 16. Chrząszcz (UEK)
Spudłowany karny!:
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach:
Jończyk – Kurpisz, Jastrzębski, Goryczak, Rybak, Wandziura,Motyka, Zając, Połeć, Chrząszcz, Maroń, Witas, Bloch, Miszczak.
Zmiany:
Trener:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu: Stitou, Jarosiński – Jaroś, Krawiec, Rytko, Radziemski, Śmiałowski, Truszczyński, Jasiński, Luber, Łaski.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu: Stitou, Jarosiński – Jaroś, Krawiec, Rytko, Radziemski, Śmiałowski, Truszczyński, Jasiński, Luber, Łaski.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Koloczek, Guzek, Zarychta
Widownia:
MATEUSZ JAROŚ zachował się teraz po profesorsku i skierował piłkę idealnym lobem do bramki przeciwnej drużyny!!!
Kolejny raz pokazał się z dobrej strony TOMASZ RYBAK i zmniejsza straty swojego zespołu do dwóch bramek!!!
JAN RYTKO otrzymał idealne podanie na lewej stronie boiska i zakończył akcję pięknym strzałem do bramki!!!
Kolejny przedłużony rzut karny pewnie zamienia na bramkę MATEUSZ KRAWIEC!!!
MATEUSZ KRAWIEC pewnie trafia do siatki z przedłużonego rzutu karnego!!!
ŁUKASZ MAROŃ kapitalnie pognał prawą stroną boiska i pewnym uderzeniem trafia do bramki!!! Znowu mamy remis!!!