Nowokuźnieck – Dyn. Moskwa 1:4 (koniec) | Omsk – Niżniekamsk 1:4 (koniec) | Barys – Czelabińsk 5:4 (1:0 po rz. karnych)
Novosibirsk – Podolsk 5:2 (koniec) | Jekaterynburg – Saławat 3:2 (po dogrywce) | Chanty-Mansyjsk – Magnitogorsk 4:2 (koniec)
Toljatti – Soczi 1:3 (koniec) | Bars – Jarosław 2:3 (1:2 po rz. karnych) | Niżny Nowogród – Sp. Moskwa 7:2 (koniec)
Czerepowiec – Helsinki 1:2 (koniec) | Din. Mińsk – Sankt Petersburg 3:2 (koniec) | Din. Ryga – CSKA Moskwa 0:5 (koniec)
Jugra Chanty-Mansyjsk
4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
Metallurg Magnitogorsk
Środa 27.01.2016, 15:00 • Arena Jugra, Chanty-Mansyjsk • Kontinental Hockey League

Dzisiejszy mecz był popisem Igora Borotnikova oraz Fokina, to dzięki nim Jugra zdobywa punkty. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne hokejowe emocje w portalu lajfy.com! (17:24:58)

Jednak warto było czekać na 3. tercję! Jugra zdobywa trzy bramki, a Borotnikov zaliczył hattrick! Gospodarze wygrywają, co można uznać za sporą sensację. Jugra przecież nie ma większych szans na walkę o playoff. Metallurg grał dobrze w pierwszych dwóch tercjach, ale w trzeciej bił głową w mur. Wojtek Wolski spędził długi czas na lodzie, lecz jego doskonała jazda i zaangażowanie na niewiele się przydały.

59:30
    Na lodzie wyjątkowo spokojnie. Goście zupełnie już zrezygnowali z walki o remis.
    58:40 Igor Bortnikov (JUG) zdobywa swoją trzecią bramkę w dzisiejszym spotkaniu.

58:40
    Gol dla Jugry!
    Strzelcem bramki IGOR BOROTNIKOV. Gracze Metallurga stracili krążek, który przejął w neutralnej tercji Borotnikov. Hokeista Jugra upadając skierował go do bramki i zdobył swoją trzecią bramkę w dzisiejszym meczu!

58:15
    Koniec kary dla Jugra.

57:40
    Piekielnie mocne uderzenie Zaripova, które broni Fokin!

57:10
    Goście zagrają bez bramkarza.

57:00
    Timeout dla gości.

56:50
    Kolejna kara, która pokazuje, że Jugra doskonale radzi sobie w grze obronnej.

56:13
    Kara dla Jugra Chanty-Mansyjsk (Želdakov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).

55:33
    Antipin uderza z dystansu, ale Fokin bez kłopotu interweniuje.

55:00
    Pięć minut 3. tercji.

54:30
    Koniec kary dla Seleznjova. Metallurg ponownie nie potrafi wykorzystać gry w przewadze.

53:25
    Metallurg coraz szybciej wymienia krążek w tercji Jugra, ale nie ma okazji do oddania strzału.