Zagłębie S. – GKS T. 0:1 (koniec) | Śląsk – Banik 1:1 (koniec) | Korona – Shijiazhuang 0:0 (koniec)
Lech P. – Dynamo Kij. 0:2 (koniec) | Pogoń – Târgu Mureş 0:0 (koniec) | Piast – Alcoyano 0:0 (poz.)
ROW Rybnik – Knurów 4:1 (koniec)
Śląsk Wrocław
1:1 (0:0)
Banik Ostrava
Środa 27.01.2016, 14:00 • Mianowskiego 2B - Hotel Gem • Spotkania towarzyskie

Śląsk Wrocław remisuje z Bankiem Ostrava 1:1. Obie bramki padły w drugiej odsłonie spotkania. Najpierw Wrąbla pokonał Azevedo, a kilka minut później, po olbrzymim zamieszaniu wyrównał Piotr Celeban. Na dziś to wszystko. Dziękujemy za śledzenie relacji. (15:51:52)

90+3

90
    Jeszcze trzy minuty doliczone przez arbitra.

90
    Ostatnia minuta.

89
    Ależ się dzieje w końcówce spotkania! Azevedo mógł teraz po raz drugi wpisać się na listę strzelców! Banik wywalczył rzut wolny, podszedł do niego wspomniany Azevedo i kropnął w... słupek! Szczęście Wrąbla!

88
    A teraz szczęścia poszukał Dankowski! Uderzenie z dystansu minimalnie niecelne!

86
    Łuczak z pola karnego obija tylko boczną siatkę! Aj jak niewiele zabrakło!

79
    Grajciar nie mógł pogodzić się teraz z decyzją arbitra. Żółta kartka.

75
    Banik dłuższą chwilę utrzymywał się przy piłce, ale dobrze ustawiona defensywa Śląska nie pozwoliła na stworzenie sytuacji podbramkowej.

73
    Kaczmarek w dobrej sytuacji uderza nad bramką Banika! Śląsk szuka drugiego trafienia, ale i Czesi nie pozostają dłużni, groźnie atakując.

65
    Gra się nieco wyrównała. Obie ekipy usposobione ofensywnie.

64
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław: z boiska schodzi Gosztonyi, na boisku pojawia się Hateley.

63
    Gol dla Śląska!

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Czechów, najsprytniejszy okazuje się PIOTR CELEBAN i mamy wyrównanie!

61
    Zmiana w drużynie FC Baník Ostrava: z boiska schodzi Sasinka, na boisku pojawia się Cervenka.
    Zmiana w drużynie FC Baník Ostrava: z boiska schodzi Matej, na boisku pojawia się Lasik.

59
    Gol dla Banika Ostrava!

AZEVEDO uderza z 20. metra, a piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki! Zdaje się, że lepiej zachować mógł się Wrąbel, który miał futbolówkę na "rękawicy".

56
    Ładna kombinacyjna akcja Śląska, Dankowski zdecydował się na uderzenie ale piłka zablokowana przez defensora Banika.

56
    Na spalonym złapany Kaczmarek.

55
    Śląsk częściej w posiadaniu piłki. W ostatnich minutach gra toczy się w środku pola.

52
    Kolejna próba Słowaka. Tym razem zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego, lecz na posterunku Srom.

Piotr

Gole: 63. Celeban – 59. Azevedo

Kartki:   21. Kokoszka (SLA), 79. Grajciar (SLA)

Śląsk Wrocław: I POŁOWA: Pawełek – Tyszczenko, Celeban, Kokoszka, Dvali – Hołota, Hateley – Kiełb, Gosztonyi, Dudu Paraiba – Biliński.

II POŁOWA: Wrąbel – Zieliński, Celeban, Dvali, Pawelec – Hołota, Grajciar – Łuczak, Gosztonyi, Dankowski – Kaczmarek

Zmiany: Wrąbel – Pawelec, Kaczmarek, Zieliński, Grajciar, Dankowski, Łuczak

Banik Ostrava: Šrom – Sukup, Kaša, Honiš, Dostál – Ožvolda, Matěj, Hrubý – Mondek, O. Šašinka, Holzer
    Zmiany: Chmiel, Červenka, Azevedo, Helešic, Lásik, Granečný, Foltyn, Szotkowski.