Zagłębie S. – GKS T. 0:1 (koniec) | Śląsk – Banik 1:1 (koniec) | Korona – Shijiazhuang 0:0 (koniec)
Lech P. – Dynamo Kij. 0:2 (koniec) | Pogoń – Târgu Mureş 0:0 (koniec) | Piast – Alcoyano 0:0 (poz.)
ROW Rybnik – Knurów 4:1 (koniec)
Zagłębie Sosnowiec
0:1 (0:0)
GKS Tychy
Środa 27.01.2016, 11:05 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Spotkania towarzyskie

Koniec spotkania, GKS Tychy skromnie zwycięża w tym sparingu 1:0 za sprawą Pląskowskiego, który wykorzystał błąd Sołowieja i wpakował piłkę po długim słupku bramki Perdijća. Spotkanie dobre, ale jedynie w pierwszej połowie, druga odsłona to bardziej testowanie młodych zawodników u jednej i drugiej drużyny. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy po więcej, tylko na Lajfy.com (12:44:25)

90

90
    Nic z tego, za chwilkę sędzia spotkania zakończy ten mecz.

89
    Wrzut z autu na wysokości pola karnego GKS'u.

88
    Ninković powalczył na lewej stronie z Szumilasem, Zagłębie przejęło futbolówkę i stara się wyprowadzić jedną z ostatnich akcji.

87
    Bartczak fenomenalnie puścił Paluchowskiego, ale sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

86
    Grzybek wyszedł sam na sam z Perdijćem, górą bramkarz Zagłębia! Wyjaśnienie Sołowieja.

85
    Strzał z dystansu Zagłębia Sosnowiec, który mija bramkę, około 5. minut do zakończenia tego spotkania.

84
    Spokojnie opanowali kontrolę w środku boiska Tyscy, ale szybko Zagłębie odzyskało posiadanie piłki i wyszło z atakiem pozycyjnym.

83
    Ninković posłał centrę, ale nic z tego, szybkie wyjaśnienie całej sytuacji przez defensorów gości.

82
    Sołowiej świetnie wypuścił uciekającego Bartczaka, a ten wywalczył rzut rożny.

80
    Nie spieszyli się z rozgrywaniem akcji gości i stracili piłkę na rzecz Syguły, który do spółki z Ninkovićem wychodzą do kontry.

79
    Perdjić wyrzucił Ninkovića za linię boczną, wrzut z autu dla Tychów.

78
    Grzybek poszedł lewą stroną boiska, posłał centrę, którą blokuje umiejętnie Sołowiej, Zagłębie konstruuje atak pozycyjny.

77
    Powalczył na prawej stronie Sierczyński, chwilę potem Ryndak stracił posiadanie piłki i Tychy w jej posiadaniu.

76
    Wrzut z autu na wysokości pola karnego. Tychów i międzyczasie czterech świeżych zawodników GKS'u wbiega na boisko.

75
    Groźna akcja Tychów, lewą stroną poszedł Szumilas i pokusił się o strzał, broni spokojnie golkiper Zagłębia.

74
    Ładnie oddala zagrożenie Krzykowski, Ryndak wyprowadzał piłkę w kierunku Paluchowskiego, ale wyczyścił wszystko KIwior.

73
    Nieporozumienie między zawodnikami Zagłębia, Ninković wybija głową na rzut rożny.

Mateusz Zając

Gole: 70. Pląsowski

Kartki:   61. Mączyński (GKT)

Zagłębie Sosnowiec: I Połowa: Fabisiak – Fonfara, Markowski, Janosik, Udovicić – Matusiak, Dudek, Bajdur, Pribula – Fidziukiewicz, Arak.

II Połowa: Perdijć – Sierczyński, Sołowiej, Janosik/Krzykowski, Ninković – Syguła, Słomski, Klama – Ryndak, Paluchowski, Bartczak.

GKS Tychy: I Połowa: Florek – Górkiewicz, Juraszek, Mańka, Glanowski – Hirskyj, Rutkowski, Wodecki – Grzeszczyk, Pląsowski.

II Połowa: Igaz – Grzybek, Juraszek, Kiwior, Mączyński – Zganiacz, Bukowiec, Błanik – Radzewicz/Szumilas, Duda, Pląskowski.