Radomiak – Znicz 1:1 (koniec) | Olimpia G. – Sparta B. 2:0 (koniec) | GKS T. – Pawłowice Śl. 3:0 (koniec)
ROW Rybnik – Polonia Ł. 0:1 (koniec) | Raków – Skra 4:2 (koniec) | Resovia – Jarosław 2:0 (koniec)
Bytovia – Gryf 1:0 (koniec) | Chojniczanka – Wigry 2:1 (koniec) | Rozwój – Podhale N. Targ 1:1 (koniec)
Polonia B. – Trzebinia-Siersza 3:2 (koniec) | Stal M. – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Garbarnia – Wiślanie 3:2 (koniec)
Karvina – GKS K. 1:1 (koniec) | Miedź – FC Opava 2:3 (koniec) | Dolcan – Wisła Pł. 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Sandecja 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – Stomil 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Motor 2:0 (koniec)
Arka – Kotwica 1:0 (koniec) | Raków – Puszcza 1:1 (koniec) | Ruch – Astra 0:0 (koniec)
Korona – Kłajpeda 0:1 (koniec) | Polonia B. – Piotrówka 4:1 (koniec) | Jagiellonia – Slovacko 3:4 (koniec)
Lech P. – Jiangsu 1:1 (koniec) | Ołomuniec – Pogoń 3:1 (koniec) | Śląsk – GKS Bełchatów 3:0 (koniec)
Miedź Legnica
2:3 (2:1)
SFC Opava
Sobota 30.01.2016, 12:00 • Boisko w Parku Legnickim, Legnica • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy za śledzenie relacji ze spotkania ze zmiany stanu zapraszając jednocześnie na resztę spotkań towarzyskich oraz innych wydarzeń sportowych transmitowanych przez portal lajfy.com (13:45:05)

Miedź Legnica uległa SFC Oprawie 3-2. Wpierw na prowadzenie wyszli gracze z Legnicy po golu Labukasa. Tuż przed przerwą wpierw bramkę wyrównującą zdobył Mozol, a chwile później po golu Telichowskiego gospodarze ponownie znaleźli się na prowadzeniu. W 70 minucie bramkę wyrównującą zdobył Fiser a dwie minuty później na prowadzenie zespół Opavy wyprowadził Kuzmanović. Wynik spotkania do końca nie uległ już zmianie.

90

86
    Uderzenie Garucha z trzydziestu metrów i piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką!

85
    Do końca spotkania pozostało około pięciu minut regulaminowego czasu gry.

74
    Gol dla Opavy!
    Goście poszli za ciosem i wyszli na prowadzenie. Strzelcem trzeciej bramki dla Opavy NEMANJA KUZMANOVIĆ!

72
    Gol dla Opavy! Strzelcem bramki wyrównującej DOMINIK FISER!

65
    Ogladamy teraz wylacznie zaogniona gre w srodku pola. Bardzo aktywny Garuch

61
    Ślusarski lobuje bramkarza rywali, ale zbyt mocno!

60
    Uderzenie gracza Miedzi Legnica z rzutu wolnego ląduje nad poprzeczką bramki gości!

54
    Żółtą kartkę otrzymuje (Miedź Legnica).

46
    Skład na II 45 minut:

Miedź Legnica:
    Peskovic- Gorskie, Stasiak, Lafrance, Garuch, Luszkiewicz, Rasak, Brzeczek, Slusarski, Chrzanowski, Krauz

SFC Opava:
    Květon – Helebrand, Simerský, Žídek, Hrabina – Machálek, Horka, Janetzký, Fišer – Jurečka, Mrázek.

46

Pierwsza połowa spotkania w Legnicy za nami. Aktualny rezultat to 2-1 dla graczy Miedzi. Na prowadzenie pierwsi wyszli zawodnicy gospodarzy po trafieniu z 20 minuty Labukasa. Na cztery minuty przed końcem wyrównał Mozol, ale radość graczy gości nie trwała długo, bo minutę później ponownie na prowadzeniu byli już miejscowi po trafieniu Telichowskiego.

45

41
    Gol dla Miedzi!
    Centra w pole karne Garguły i BŁAŻEJ TELICHOWSKI strzałem głową pokonuję Vaska!

40
    Strzelcem bramki MOZOL.

39
    Dominacja Miedzi w tym spotkaniu jak na razie nie ulega wątpliwości. Nieustannie znajdują się na połowie rywali rozgrywając atak pozycyjny.

28
    Centra z rzutu rożnego Garguły trafia na głowę Bartczaka, a futbolówka odbija się od słupka!