Radomiak – Znicz 1:1 (koniec) | Olimpia G. – Sparta B. 2:0 (koniec) | GKS T. – Pawłowice Śl. 3:0 (koniec)
ROW Rybnik – Polonia Ł. 0:1 (koniec) | Raków – Skra 4:2 (koniec) | Resovia – Jarosław 2:0 (koniec)
Bytovia – Gryf 1:0 (koniec) | Chojniczanka – Wigry 2:1 (koniec) | Rozwój – Podhale N. Targ 1:1 (koniec)
Polonia B. – Trzebinia-Siersza 3:2 (koniec) | Stal M. – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Garbarnia – Wiślanie 3:2 (koniec)
Karvina – GKS K. 1:1 (koniec) | Miedź – FC Opava 2:3 (koniec) | Dolcan – Wisła Pł. 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Sandecja 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – Stomil 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Motor 2:0 (koniec)
Arka – Kotwica 1:0 (koniec) | Raków – Puszcza 1:1 (koniec) | Ruch – Astra 0:0 (koniec)
Korona – Kłajpeda 0:1 (koniec) | Polonia B. – Piotrówka 4:1 (koniec) | Jagiellonia – Slovacko 3:4 (koniec)
Lech P. – Jiangsu 1:1 (koniec) | Ołomuniec – Pogoń 3:1 (koniec) | Śląsk – GKS Bełchatów 3:0 (koniec)
Śląsk Wrocław
3:0 (0:0)
GKS Bełchatów
Sobota 30.01.2016, 19:00 • Stadion Oporowska, Wrocław • Spotkania towarzyskie

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (21:31:19)

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem wrocławskiego Śląska. Trafienia na koncie "Wojskowych" zapisali Marioka, Kiełb, a także Kaczmarek. Bełchatowianie mieli okazje na zdobycie choćby jednej bramki, jednak nie zdołali tego uczynić.

120

109
    Gol dla Śląska!
    Strzelcem bramki KONRAD KACZMAREK.

97
    Zakotłowało się w polu karnym wrocławskiego Śląska. W ostatniej chwili wyśmienitą paradę odnotował Wrąbel!

91
    Czwarta połowa rozpoczęta.

91
    Modyfikacja w bramce wrocławskiego Śląska – Wrąbel zmienił Abramowicza.

90
    Koniec trzeciej połowy!

89
    Mocne uderzenie Dudu trafiło prosto w bramkarza.

75
    Kwadrans rywalizacji w ramach trzeciej odsłony tegoż spotkania za nami! Wciąż prowadzą wrocławianie.

63
    Strzelcem bramki JACEK KIEŁB.

61
    Trzecia połowa rozpoczęta.

Druga połowa za nami. Tuż przed przed przerwą trafienie odnotować zdołał Ryota Marioka.

60
    Koniec drugiej połowy.

57
    Strzelcem bramki RYOTA MARIOKA.

50
    Do zakończenia drugiej połowy pozostało już tylko dziesięć minut. Na tablicy wyników wciąż bezbramkowy remis.

35
    Niezłe uderzenie Hateley'a! Lenarcik sparował piłkę z niemałymi problemami. Całkiem dobra próba.

31
    Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Krakowiak, na boisku pojawia się Lenarcik.

Mateusz

Gole: 57. Marioka, 63. Kiełb, 109. Kaczmarek

Śląsk Wrocław: I-II połowa: Pawełek – Tyszczenko, Celeban, Dvali, Pawelec – Hateley, Hołota – Ostrowski, Morioka, Gosztonyi – Biliński.

III-IV połowa: Abramowicz (91. Wrąbel) – Kiełb, Gecov, Kaczmarek, Kokoszka, Zieliński, Grajciar, Dankowski, Wiech, Morioka.

Zmiany: Abramowicz, Wrąbel – Kiełb, Dudu Paraiba, Gecov, Kaczmarek, Kokoszka, Zieliński, Grajciar, Dankowski, Pałaszewski, Wiech.

GKS Bełchatów: I-II połowa: Krakowiak (31. Lenarcik) – Klemenz, Michalski, Cverna, Flis – Szymański, Kubáň – Wroński, Flaszka, Zapalač – Gierszewski.

III-IV połowa: Bruchajzer – Bociek, Michalski, Wdowiak, Szymorek – Rachwał, Witasik – Papikyan, Nouri, Góralczyk – Demianiuk.

Zmiany: Bruchajzer – Bociek, Michalski, Wdowiak, Szymorek – Rachwał, Witasik – Papikyan, Nouri, Góralczyk – Demianiuk.