Radomiak – Znicz 1:1 (koniec) | Olimpia G. – Sparta B. 2:0 (koniec) | GKS T. – Pawłowice Śl. 3:0 (koniec)
ROW Rybnik – Polonia Ł. 0:1 (koniec) | Raków – Skra 4:2 (koniec) | Resovia – Jarosław 2:0 (koniec)
Bytovia – Gryf 1:0 (koniec) | Chojniczanka – Wigry 2:1 (koniec) | Rozwój – Podhale N. Targ 1:1 (koniec)
Polonia B. – Trzebinia-Siersza 3:2 (koniec) | Stal M. – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Garbarnia – Wiślanie 3:2 (koniec)
Karvina – GKS K. 1:1 (koniec) | Miedź – FC Opava 2:3 (koniec) | Dolcan – Wisła Pł. 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Sandecja 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – Stomil 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Motor 2:0 (koniec)
Arka – Kotwica 1:0 (koniec) | Raków – Puszcza 1:1 (koniec) | Ruch – Astra 0:0 (koniec)
Korona – Kłajpeda 0:1 (koniec) | Polonia B. – Piotrówka 4:1 (koniec) | Jagiellonia – Slovacko 3:4 (koniec)
Lech P. – Jiangsu 1:1 (koniec) | Ołomuniec – Pogoń 3:1 (koniec) | Śląsk – GKS Bełchatów 3:0 (koniec)
Radomiak Radom
1:1 (1:1)
Znicz Pruszków
Sobota 30.01.2016, 10:00 • Boisko przy ulicy Chałbińskiego, Radom • Spotkania towarzyskie

Radomiak zremisował ze Zniczem 1:1. Wynik otworzył Ropski, a wyrównał Mysiak. (11:37:03)

90

80
    Ostatnie 10 minut gry. Nadal 1:1.

60
    Godzina gry za nami. Nadal 1:1, przed momentem dwa z rzędu rzuty rożne dla Znicza.

Radomiak wyszedł na drugą połowę w składzie: Banasiak (61' Szady) – Chrabąszcz, Kościelny, Swidzikowski, Kucharski, Wolski, Agu, Gawron, Filiowicz, Leandro, Śliwiński

46

Radomiak remisuje do przerwy ze Zniczem 1:1.

45

40
    Znicz próbował pójść za ciosem, ale nie potrafił zagrozić bramce Radomiaka z rzutu rożnego.

38
    Gol dla Znicza!

Kaczmarek świetnie uderzył z wolnego, piłka odbiła się od słupka, a najszybciej do dobitki wystartował MACIEJ MYSIAK i pokonał Banasiaka!

33
    Nastąpiła zmiana bramkarza w ekipie Radomiaka. Banasiak wszedł za Kulę.

29
    Pruszkowianie mieli jeszcze korner, z którego nie udało się zagrozić bramce rywali.

28
    Znicz bił rzut wolny nieopodal linii pola karnego, po którym dobrą interwencją popisał się Kula.

20
    20 minut gry za nami. Radomiak przejął inicjatywę. Piłkarze z Radomia częściej w posiadaniu futbolówki.

12
    Gol dla Radomiaka!

ROPSKI otwiera wynik dzisiejszego meczu!

10
    Po próbach Znicza, teraz Radomiak oddał celny strzał na bramkę strzeżoną przez Bigajskiego.

5
    Od początku lekka inicjatywa Znicza.

1

Piotr

Gole: 12. Ropski – 38. Mysiak

Radomiak Radom: I POŁOWA: Kula – Cieciura, Jędrzejczyk, Kucharski, Sulkowski, Mikolajczak, W. Puton, Radecki, Bragiel, Kwiek, Ropski.

II POŁOWA: Banasiak (61' Szady) – Chrabąszcz, Kościelny, Swidzikowski, Kucharski, Wolski, Agu, Gawron, Filiowicz (68' Cupriak), Leandro, Śliwiński

Znicz Pruszków: Bigajski – Rackiewicz, Mysiak, Jędrych, Włodarczyk – Machalski, Danilczyk, Górka, Kaczmarek, Kubicki – Kita.