Arka – KPR Ruch 30:23 (koniec) | MKS Perła – SPR Pogoń 25:30 (koniec)
Arka Gdynia (K)
30:23 (15:11)
KPR Ruch Chorzów
Niedziela 31.01.2016, 12:00 • Arena Gdynia, Gdynia • PGNiG Superliga kobiet • 17. kolejka

Po zmianie stron szybko prowadzenie zaczęły podwyższać zawodniczki Vistalu. Gdynianki ciągle miały nad rywalkami przewagę 5-6 bramek. Ostatecznie udało się zwyciężyć stosunkiem bramek 30:23. Dzięki tej wygranej drużyna Vistalu powróciła na piąte miejsce w tabeli.
    Na Arena Gdynia okazało się, że czas leci szybciej, zatem sędziowie zdecydowali się przedłużyć drugą połowę o 12 minut, po 6 minut z każdej połowy, zatem graliśmy dzisiaj do 72. a nie do 60. minuty.
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM! (13:21:49)

Koniec meczu. (30:23)
    72
    Tasic pokonuje Krupę. (30:23)
    71
    Drażyk umieszcza piłkę w siatce. (29:23)
    70
    Bramkę zdobywa Granicka. (29:22)
    69
    Janiszewska trafia ze skrzydła. (28:22)

68
    Udana interwencja Kordowieckiej. (27:22)
    68
    Kulwińska pokonuje Krupę. (27:22)
    67
    Rzut karny pewnie egzekwuje Płomińska. (26:22)
    66
    Tracz pokonuje Kordowiecką. (26:21)
    65
    Ponownie z siedmiu metrów nie myli się Płomińska. (26:20)
    63
    Rzut karny wykorzystuje Płomińska. (26:19)

62
    Udana interwencja Kordowieckiej. (26:18)

60
    Przypominam, że ze względu na źle chodzący zegar na Arena Gdynia, gramy dzisiaj do 72. minuty. (26:18)