Magnitogorsk – Czerepowiec 4:3 (kon.) | Czelabińsk – Niżny Nowogród 4:2 (kon.) | Saławat – CSKA Moskwa 1:0 (kon.)
Toljatti – Novosibirsk 2:1 (po dog.) | Bars – Nowokuźnieck 3:1 (kon.) | Niżniekamsk – Din. Mińsk 3:2 (po dog.)
Dyn. Moskwa – Helsinki 5:2 (kon.) | Sankt Petersburg – Chanty-Mansyjsk 7:2 (kon.) | Soczi – Omsk 2:1 (2:0 po rz.k.)
Sp. Moskwa – Jekaterynburg 2:4 (kon.) | Din. Ryga – Barys 2:3 (kon.)
koniec
Ak Bars Kazań
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Metallurg Nowokuźnieck
piątek 05.02.2016, 17:00 • TatNeft Arena • Kontinental Hockey League
Przedmeczowe kursy
     
    Koniec meczu. (19:15:46)
     
    54:04
    Kara dla Ak Bars Kazań (Kornějev – 2 min., zahaczanie).
    52:27 Několenko (NOV) - 3:1
     
    52:27
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki NĚKOLENKO. Asysta Romanov.
     
    52:22
    Kara dla Ak Bars Kazań (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
     
    51:25
    Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Poliščuk – 2 min., zahaczanie).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    31:07 Azevedo (KZN) - 3:0
     
    31:07
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki AZEVEDO. Asysta Möller.
    22:14 Svitov (KZN) - 2:0
     
    22:14
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki SVITOV.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    07:30 Mirnov (KZN) - 1:0
     
    07:30
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki MIRNOV. Asysta Azevedo.
     
    06:59
    Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Manuchov – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
     
    03:54
    Kara dla Metallurg Nowokuźnieck (Semjonov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
     
    01:29
    Kara dla Ak Bars Kazań (Kornějev – 2 min., uderzanie).
    Bramki i asysty: 8. Mirnov (Azevedo), 23. Svitov, 32. Azevedo (Möller) – 53. Několenko (Romanov)


    Ak Bars Kazań: Galimov (Garipov) – Wilson, Zacharčuk, Bělov, D. Musin, Abrosimov, Kornějev, Sidorov – Čibisov, Sjögren, Lukojanov – Mirnov, Azevedo, Möller – Varnakov, Ivanov, Obuchov – Archipov, Svitov, Golubjev – Michejev
    Metallurg Nowokuźnieck: Starostin (Jevstafjev) – Manuchov, Fairchild, Kuklev, Ljamkin, Glebov, Několenko, Kapotov, Ščukin – Kousal, Poliščuk, Kaprizov – Plotnikov, Zemčenko, Lebeděv – I. Musin, Romanov, Jerdakov – V. Mitrjakov, Semjonov, Makarenko

    Sędziowie: Gamalej, Safiullov – Koršak, Černyšjov

    Widzów: 6602