Magnitogorsk – Czerepowiec 4:3 (koniec) | Czelabińsk – Niżny Nowogród 4:2 (koniec) | Saławat – CSKA Moskwa 1:0 (koniec)
Toljatti – Novosibirsk 2:1 (po dogrywce) | Bars – Nowokuźnieck 3:1 (koniec) | Niżniekamsk – Din. Mińsk 3:2 (po dogrywce)
Dyn. Moskwa – Helsinki 5:2 (koniec) | Sankt Petersburg – Chanty-Mansyjsk 7:2 (koniec) | Soczi – Omsk 2:1 (2:0 po rz. karnych)
Sp. Moskwa – Jekaterynburg 2:4 (koniec) | Din. Ryga – Barys 2:3 (koniec)
Metallurg Magnitogorsk
4:3 (2:1, 0:1, 2:1)
Severstal Czerepowiec
Piątek 05.02.2016, 15:00 • Metallurg Ice Arena • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (17:26:53)

Statystyki Wolskiego:

Czas gry: 16:27 (5:00, 6:11, 5:16)
    Celne strzały: 2 (1,1,0)
    Bramki/asysty: 0-0
    Wznowienia: 0/1
    Kary: 0m.

Nie wykorzystali ogromnej szansy goście na wygranie tego meczu. Niemal cały czas od 49. minuty grali w przewadze zawodnika, ale zamiast zdobyć zwycięskiego gola to nadziali się na kontrę, którą wykończył Osala!

59:50
    Gospodarze w pełnym składzie

59:20
    Ratuje swoją drużynę Samsonow! Powstał ogromny kocioł pod jego bramką, zdołał finalnie zakryć gumę!

Gol dla Metallurga!

Ruszyli z kontra prawym skrzydłem miejscowi, a dokładniej OSKAR OSALA, był niepilnowany, mocno uderzył a krążek po odbiciu od parkana między norami Smirjagina wpadł w krótki róg! Bramka w osłabieniu!

57:16
    Wybija co chwilę gumę ze swojej połowy Metallurg. Coraz mniej regulaminowego czasu gry!

55:44
    Trudna sytuacja gospodarzy, są teraz zamknięci pod swoją bramką i tam może być do końca!