Atletico – Eibar 3:1 (koniec) | Rayo Vallecano – Las Palmas 2:0 (koniec) | Bilbao – Villarreal 0:0 (koniec)
Gijón – Deportivo 1:1 (koniec)
Atletico Madryt
3:1 (0:0)
SD Eibar
Sobota 06.02.2016, 16:00 • Estadio Vicente Calderón, Madryt • Hiszpańska LaLiga • Runda 23

Druga połowa rekompensuje wszystkie narzekania z pierwszych 45 minut! Po przerwie zobaczyliśmy aż 4 bramki i ostatecznie to Atlético Madryt dopisuje sobie 3 punkty do ligowej tabeli!
    Eibar grało dziś bardzo odważnie i bez kompleksów i jako pierwsze otworzyło wynik dzisiejszego spotkania.
    Potem tylko coraz lepiej grali podopieczni Diego Simeone, którzy długo nie mogli wejść na właściwe tory. (17:52:34)

90+4
    Setny gol Fernando Torresa w barwach Atletico!

90+3
    Jeszcze próbują zawodnicy Eibaru, ale dwóch goli w minutę nie zdołają strzelić! Świętują już całe trybuny.
    90+1. Fernando TORRES - 3:1

90+1
    Gol dla Atlético!

Mówiłem, że ten chłopak poluje dziś na swojego gola! FERNANDO TORRES świetnie wychodzi do podania od Vietto i wyjaśnia wszystkie wątpliwości w dzisiejszym meczu! 3 punkty zostaną w Madrycie!

90+1
    3 minuty dolicza arbiter do podstawowego czasu!

90
    Zmiana w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Adrián González, na boisku pojawia się Josip Radošević.

89
    To już ostatnia minuta regulaminowego czasu gry! Czy przyjezdnych będzie jeszcze stać na jakiś zryw? A może to gospodarze przypieczętują zwycięstwo?

88
    Fernando Torres nieprzepisowo zatrzymywany przez Juncę i mamy bardzo nerwowe ostatnie minuty. Dobrze, że arbiter wkracza z kartkami i studzi emocje.

87
    Zaczynają się głupie przepychanki i zachowania piłkarzy. Castellano popchnął jednego z madrytczyków i słusznie wypatrzył to sędzia, który ukarał go żółtą kartką.

86
    Griezmann fauluje przeciwnika i także on zostaje wpisany do notesu sędziego.

85
    Zmiana w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Keko, na boisku pojawia się Saúl Berjón.

85
    Fernando Torres wyraźnie poluje na swojego gola! Strzał sprzed pola karnego i futbolówka leci niewiele obok bramki Riesgo!

84
    Jota dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy głową oddalają zagrożenie! Wciąż jednak przy piłce są zawodnicy Eibaru, którzy po chwili popełniają łatwy błąd.

83
    Powalony na murawę został jeden z gości i to właśnie Eibar będzie miało rzut wolny i dogodną sytuację do dośrodkowania. Oblak pilnie ustawia swoich kolegów.

81
    Ostatnie 10 minut przed nami! Eibar po stracie dwóch goli znacznie opadło z sił i przyjezdnym będzie już niezmiernie trudno doprowadzić do wyrównania. Ale nie takie rzeczy widzieliśmy w futbolu.