Karvina – Nadwiślan 4:1 (koniec) | Termalica – Zagłębie S. 2:0 (koniec) | Chojniczanka – Gryf 2:0 (koniec)
GKS T. – Górnik II 4:0 (koniec) | Garbarnia – Nowa Huta 2:0 (koniec) | Podbeskidzie – Korona 4:1 (koniec)
Raków – Chrobry 3:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Polonia W. 0:1 (koniec) | Rozwój – Karpaty K. 4:0 (koniec)
Legionovia – Olimpia Z. 2:1 (koniec) | FC Opava – ROW Rybnik 0:0 (poz.) | Hradec Kralove – Miedź 1:0 (koniec)
Prešov – Sandecja 1:3 (koniec) | GKS Bełchatów – Wisła Pu. 3:0 (koniec) | Cracovia – Michalovce 2:0 (koniec)
Lechia – Zawisza 2:0 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
2:0 (1:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 06.02.2016, 11:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Spotkania towarzyskie

Koniec meczu w Chojnicach! Gospodarze triumfują 2:0 po bramkach Przemysława Pietruszki oraz Marcina Biernata. Dziękujemy za uwagę. (12:37:00)

90

81
    Gol dla Chojniczanki!

I zmieniło się! Gospodarze powiększają swoje prowadzenie! Bramka MARCINA BIERNATA!

80
    Przed nami ostatnie dziesięć minut pojedynku. Czy coś się jeszcze tutaj zmieni?

65
    Mijają kolejne minuty spotkania w Chojnicach. Dalej prowadzi 1:0 Chojniczanka.

46

Koniec pierwszej połowy w Chojnicach. Po trzech kwadransach Chojniczanka prowadzi po bramce Przemysława Pietruszki.

45

30
    Bez zmian w Chojnicach. Dalej prowadzą 1:0 gospodarze.

13

W trzynastej minucie spotkania gospodarze wychodzą na prowadzenie! BRAMKA PRZEMYSŁAWA PIETRUSZKI!

1

Na informację o najważniejszych wydarzeniach z tego spotkania zapraszamy Państwa od godziny 11:00 jedynie na lajfy.com!

Przypomnijmy, że na co dzień Chojniczanka występuje w I lidze. Gryf z kolei gra w II lidze.

Gryf swój ostatni pojedynek towarzyski również rozegrał w sobotę 30 stycznia. Zespół z Wejherowa w Bytowie ulegli 0:1 miejscowej Bytovii.

Chojniczanka poprzedni sparing rozegrała w ubiegłą sobotę. Ekipa z Chojnic pokonała 2:1 Wigry Suwałki. Gole dla ekipy z województwa pomorskiego zdobyli Bartłomiej Niedziela oraz Paweł Zawistowski.

Przed nami kolejne spotkanie towarzyskie. Chojniczanka Chojnice zmierzy się z Gryfem Wejherowo.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 11:00 i będziemy informować o zmianach stanu..