Miedź – Raków 4:4 (koniec) | Pogoń Sdl. – Olimpia Z. 3:0 (koniec) | Stal M. – Stal Rz. 3:2 (koniec)
Olimpia E. – Olimpia G. 1:2 (koniec) | GKS T. – Sandecja 2:0 (koniec) | Wisła Pu. – Siarka T. 2:0 (koniec)
GKS T. – Sandecja 1:2 (koniec) | ROW Rybnik – Pawłowice Śl. 2:1 (koniec) | KSZO – Radomiak 0:1 (koniec)
MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław 2:1 (koniec)
GKS Tychy
1:2 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz
Środa 10.02.2016, 13:55 • boczne boisko Stadionu Miejskiego, Tychy • Spotkania towarzyskie

To już wszystko z obrzeży Stadionu Miejskiego. Dziękujemy Państwu, że byliście z nami podczas obu dzisiejszych pojedynków w Tychach. Zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com! Miłego popołudnia. (15:21:39)

Zakończyło się drugie kontrolne starcie pomiędzy GKS-em Tychy a Sandecją Nowy Sącz. Tym razem lepsi okazali się przyjezdni, po których widać było, że chcą udowodnić swoją wyższość nad niżej notowanym przeciwnikiem.

70

65
    Zbliżamy się do końcówki spotkania. Nic nie wskazuje na to, by wynik miał jeszcze ulec zmianie, ale kto wie? Pięć minut do ostatniego gwizdka!

50
    Mecz stał się bardzo wyrównany. Gospodarze starają się wyrównać stan rywalizacji, lecz jak na razie bez zamierzonego skutku.

38
    Gol dla Sandecji!

Miejscowi są chyba jeszcze myślami w szatni i wykorzystali to zawodnicy z Nowego Sącza! Szybka bramka DAWIDA JANCZYKA na początku drugiej połowy i mamy 1:2!

36

Koniec pierwszej części spotkania w Tychach. W porównaniu do poprzedniego meczu, tym razem obraz gry wygląda nieco inaczej. Gośce z Nowego Sącza wreszcie stwarzają sobie sytuacje strzeleckie. Do przerwy remis.

35

28
    Gol dla GKS-u!

Bardzo szybko wyrównują gospodarze! Wszystko za sprawą świetnego uderzenia w wykonaniu DAMIANA NIEŚMIAŁOWSKIEGO. 1:1!

26

Mamy pierwszą dzisiejszego dnia bramkę dla Sandecji! Świetny rajd w wykonaniu ADRIANA DANKA i jest 1:0 dla gości!

15
    Jak na razie bardzo wyrównany mecz w Tychach. Oba zespoły stwarzają sobie sytuacje strzeleckie, ale wynik nadal pozostaje bezbramkowy.