Torino – Carpi FC 0:0 (koniec) | Sassuolo – Empoli 3:2 (koniec) | Atalanta – Fiorentina 2:3 (koniec)
Genoa – Udinese 2:1 (koniec) | Frosinone – Lazio 0:0 (koniec) | AS Roma – US Palermo 5:0 (koniec)
US Sassuolo Calcio
3:2 (1:1)
Empoli FC
Niedziela 21.02.2016, 15:00 • Mapei Stadium, Sassuolo • Włoska Serie A • Runda 26

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (16:52:08)

Po naprawdę ciekawym meczu Sassuolo wygrywa 3:2! Druga połowa przyniosła nam równie wiele emocji jak pierwsza. Po dwóch szybko strzelonych golach dla gospodarzy do ataków ruszyli goście, ale potrafili oni odpowiedzieć tylko trafieniem Maccarone.

Brawa dla zawodników obu drużyn, którzy stworzyli naprawdę ciekawe widowisko!

90+5

90+4
    Skuteczna interwencja Skorupskiego po strzale Falcinelliego, będzie jeszcze corner dla miejscowych.

90+3
    Gospodarze utrzymują się przy piłce w okolicy linii środkowej. Na nic zdaje się agresywny pressing gości.

90+1
    Pięć minut dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Kontra gospodarzy. Niedokładny przerzut na drugą stronę boiska Falcinelliego, piłka odbija się od pleców Zielińskiego i ląduje w rękawicach Skorupskiego.

88
    Brakuje pomysłu w tych ostatnich minutach gościom. Długie piłki w pole karne rywali jak na razie nie dają za wiele, wszak gospodarze mają rosłych defensorów.

87
    Ostatnia już zmiana w drużynie gospodarzy. Strzelca dwóch bramek dla Sassuolo zastępuje Falcinelli.

86
    Skutecznie zagęszczają środek pola miejscowi uniemożliwiając dokładne rozegranie piłki rywalom.

85
    Lewą stroną również nie idzie gościom. Zieliński próbował wypuścił Pucciarelliego, ale ten za późno ruszył do piłki.

85
    Próbują skrzydłami przyjezdni. Podanie na wolne pole do Piu jednak bardzo niedokładne, zyskują cenne sekundy piłkarze Sassuolo.

83
    Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Za Berardiego na ostatnie minuty melduje się na placu gry Biondini.

82
    Coraz większa przewaga gości. Od kilku dobrych minut gra toczy się na połowie drużyny gospodarzy.

80
    Dziesięć minut regulaminowego czasu plus to co dołoży sędzia główny – tyle czasu zostało gościom na doprowadzenie do remisu.

78
    Bardzo niecelny strzał z dystansu na bramkę gości. Z linii piątego metra Łukasz Skorupski.

76
    Pierwsza korekta w składzie trenera gospodarzy. Sansone zostaje zastąpiony przez Politano.

74
    Spod chorągiewki przyjezdni. Dośrodkowanie w pole karne Consigli nie znajduje adresata, rozpocznie goalkepper gospodarzy.

72
    Poczuli wiatr w żagle goście. Gospodarze w głębokiej defensywie.

Piotr Swieczak

Gole: 40. D. Berardi, 48. Defrel, 50. Defrel – 36. Zieliński, 70. Maccarone (kar.)

Kartki:   14. Missiroli (SAS), 69. Peluso (SAS) – 11. Tonelli (EMP)   32. Missiroli (SAS) – 38. Tonelli (EMP)

US Sassuolo Calcio: Consigli – Vrsaljko, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Missiroli, Magnanelli, Duncan – D. Berardi (83. Biondini), Defrel (87. Falcinelli), N. Sansone (76. Politano).
    Zmiany: Pomini, Pegolo – Longhi, Antei, Pellegrini, Biondini, Falcinelli, Politano, Gazzola, Terranova, Trotta, Broh.

Empoli FC: Skorupski – Laurini, Tonelli, Ćosić, Zambelli – Zieliński, Leandro Paredes (68. El Hadji), Croce (57. Bittante) – Saponara (57. Piu) – Pucciarelli, Maccarone.
    Zmiany: Pugliesi, Pelagotti – Bittante, Mčedlidze, Maiello, El Hadji, Piu, Krunić, Ariaudo.