GKS Bełchatów – Olimpia G. 0:1 (koniec) | Stal M. – Motor 2:2 (koniec) | Jagiellonia – Stomil 4:1 (koniec)
Stal M. – Wólczanka 2:1 (koniec) | Rozwój – Jastrzębie 3:2 (koniec) | Legionovia – Ursus 2:0 (koniec)
Stal Mielec
2:1 (1:1)
Wólczanka Wólka Pełkińska
Środa 24.02.2016, 16:30 • Wola Chorzelowska (boisko ze sztuczną nawierzchnią) • Spotkania towarzyskie

Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relację na LAJFY.COM. (18:15:25)

Zakończył się mecz sparingowy pomiędzy Stalą Mielec z Wólczanką Wólką Pełkińską. Lepsi okazali się ci pierwsi pokonując trzecioligowca 2:1.

90

75
    Około piętnaście minut do końca tego spotkania.

65
    Gol dla Stali Mielec!
    Dobre podanie, które minęło linię obrony Wólczanki, dopadł do tej piłki MATEUSZ CZYŻYCKI i po przyjęciu piłki na klatkę piersiową nie dał szans Furtakowi.

63
    Omal prowadzenia w tym spotkaniu nie objęli zawodnicy Stali Mielec! Blisko pokonania Furtaka był skrzydłowy tego zespołu, jednak piłka zatrzymała się na obramowaniu bramki.

51
    Goście drugą połowę rozpoczęli w następującym zestawieniu: Furtak – Adam Poprawa, Misiło, Rafał Pydych, Kamil Pydych – Wójcik, Kocur, Gwóźdź, Bożek – Hul – zawodnik testowany II

46

45

44
    Tuż przed końcem pierwszej połowy gospodarze doprowadzają do wyrównania. SZYMON URBANIAK z bliskiej odległości po dograniu z lewej strony pokonał Patryka Szewczaka.

41
    Ostatecznie, piłkarze Wólczanki podejmują drużynę złożoną z młodych graczy Stali.

38
    Świetny strzał Kamila Oślizły z rzutu wolnego z około 30 metrów zmierzał w okienko bramki mieleckiej drużyny ale bardzo dobrą interwencją popisał się golkiper Stali.

23
    Gol dla Wólczanki!
    Dobra wrzutka Mariusza Korzępy do MATEUSZA KOCURA a ten głową pokonuje bramkarza z Mielca. Goście z Wólki Pełkińskiej otwierają wynik tego spotkania.

20
    Do tej pory, oba zespoły oddały po jednym groźnym strzale na bramkę przeciwnika

10
    Spotkanie rozpoczął na boisku jednak nie Rafał a Krystian Pydych

9
    Jak na razie na boisku w Woli Chorzelowskiej jest spokojnie. Obie drużyny rozważnie rozpoczęły to spotkanie

1

Wólczanka Wólka Pełkińska: Szewczak – Bartłomiej Poprawa, Rafał Pydych, zawodnik testowany, Oślizło, Kocur, Korzępa, Gwóźdź, Podstolak, Jurczak, Pietluch.

Kamil Bieniasz

Gole: 44. Urbaniak, 65. Czyżycki – 23. Kocur

Stal Mielec:
    Wólczanka Wólka Pełkińska: (I połowa): Szewczak – Bartłomiej Poprawa, Krystian Pydych, zawodnik testowany I, Oślizło – Kocur, Korzępa, Gwóźdź, Podstolak, Jurczak – Pietluch.

(II połowa): Furtak – Adam Poprawa, Misiło, Rafał Pydych, Kamil Pydych – Wójcik, Kocur, Gwóźdź, Bożek – Hul – zawodnik testowany II