Inter – Juventus 3:0 (3:5 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (3:5)
Inter Mediolan
3:0 (1:0)
Juventus FC
Środa 02.03.2016, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Puchar Włoch • Półfinał

Koniec tego fantastycznego pojedynku! Inter wrócił do gry, po wspaniałej grze. Nie mają się czego wstydzić gospodarze dzisiejszego meczu. Gdyby taka grę prezentowali w Serie A, Inter liczyłby się zdecydowanie w walce o mistrzostwo Włoch. W dzisiejszym meczu widzieliśmy wszystko. Po brutalne faule, piękne parady bramkarskie, bramki, a zwłaszcza mnóstwo krwi i potu zostawionego przez zawodników obu drużyn, a zwłaszcza Interu, dla którego należy się nagroda, za ducha walki. To by było na tyle z dzisiejszego meczu. Juve – Milan w wielkim finale Copa Italia! Zapraszamy na kolejne relacje na Lajfy.com! (23:34:47)

120+1
    Ale okazja dla Juve! Dwie kapitalne interwencje po strzałach Moraty! Najpierw strzał z granicy pola karnego, później dobijał jeszcze głową, ale Carrizo dokonał niemożliwego w bramce!

120
    Nagatomo w pole karne, ale piłkę wybijają obrońcy. Minuta doliczona do dogrywki.

118
    Zaza faulował pod polem karnym Interu. Piłka dla gospodarzy.

117
    Perisic jeszcze jakimś cudem zdołał dośrodkować po indywidualnej akcji na lewej stronie boiska, ale zabrakło już siły na precyzję.

116
    Piłka przeniosła się teraz na drugą stronę boiska. Cały zespół gości cofnięty na swoja połowę boiska.

114
    Ale bój w środkowej strefie boiska. Cała drużyna gospodarzy na swojej połowie broni dostępu do swojej bramki.

113
    Zmiana w drużynie Inter Mediolan: z boiska schodzi Eder, na boisku pojawia się Manaj.