Bałtyk Koszalin
2:4 (2:2)
Gryf Słupsk
Niedziela 06.03.2016, 12:003 Liga pomorsko - zachodniopomorska

Po zmianie stron emocje rozpoczęły się w ostatnim kwadransie. Wszystko rozpoczęło się od czerwonej kartki dla Michała Czenko. Piłkarz Bałtyku sfaulował rywala w polu karnym. Arbiter bez wahania wskazał na 11 metr, a także wyrzucił zawodnika z boiska. Rzut karny na bramkę zamienił Damian Tofil.

Grający w osłabieniu piłkarze Bałtyku starali się odwrócić losy rywalizacji. Jednak to Gryf w doliczonym czasie gry zdobył kolejnego gola, a jego autorem był Dawid Mikulski. ostatecznie Gryf Słupsk zrewanżował się Bałtykowi za porażkę w pierwszej kolejce trwającego sezonu. (14:01:02)

90+3

90+1
    Zespół Gryf S. strzelił gola! To musiało się tak skończyć. Gospodarze grając w osłabieniu nie są w stanie przeciwstawić się rywalom.! Gryf podwyższa prowadzenie. Bramkę w doliczonym czasie gry zdobywa Dawid Mikulski

77
    Damian Tofil przywraca prowadzenie przyjezdnym. Gracz Gryfa wykorzystał rzut karny. Ponadto jest to drugi gol Tofila, w tym spotkaniu

76
    Środkowy obrońca Bałtyku Koszalin – Michał Czenko fauluje w polu karnym! Arbiter bez wahania wskazał na 11 metr dodatkowo czerwoną kartkę obejżał Czenko. Bałtyk do końca będzie grał w osłabieniu!

75
    Kwadrans do końca i nadal utrzymuje się wynik z pierwszej połowy

60
    Po kwadransie drugiej połowy nadal mamy remis 2:2. Oba zespoły w drugiej połowie grają ostrożniej i bardziej asekuracyjnie

46

Spotkanie może się podobać, szkoda jedynie, że mecz ogląda garstka działaczy. .Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie będzie równie dużo bramek.

45+1

44
    Gol dla Bałtyku!
    Gospodarze nie dają za wygraną. W 44 minucie na listę strzelców wpisuje się Łukasz Szymański, który również zimą zasilił koszalinian.

37
    Oba zespoły spokojnie starają się wykreować kolejne okazje bramkowe

27
    Gol dla Gryfa!

Nie minęło pięć minut, a mamy kolejnego gola na Andersa w Koszalinie! Gryf ponownie wychodzi na prowadzenie. Autorem bramki jest Damian Tofil

22
    Gospodarze doprowadzają do wyrównania! Gola dla gospodarzy zdobył sprowadzony w przerwie zimowej Pedro Felipe

10
    Goście znakomicie weszli w spotkanie. Aktualnie podopieczni Mateusza Kazimierczaka (Bałtyk) starają się doprowadzić do wyrównania.

7

Strzelcem bramki SOLCZAK.

5
    Od początku spotkania przyjezdni ruszyli do ataku.

2
    Spotkanie rozgrywane jest bez udziału publiczności na sztucznym boisku

Artur R.

Gole: 22. Felipe, 44. Szymański – 7. Solczak, 27. Tofil, 77. Tofil (kar.), 90+1. Mikulski

Kartki:   76. Czenko (BKO)