Borussia M. – Hertha 5:0 (koniec) | Hoffenheim – FC Koln 1:1 (koniec)
TSG 1899 Hoffenheim
1:1 (0:0)
1. FC Koln
Niedziela 03.04.2016, 17:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Niemiecka Bundesliga • Runda 28

To wszystko jeśli chodzi o spotkanie w Hoffenheim. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne spotkania na lajfy.com! (19:27:33)
    Dzięki bramce Vollanda ekipa Hoffenheim jest na 14. miejscu w tabeli!

Dziwne spotkanie mieliśmy dzisiaj w Hoffenheim. Wydawało się, że po strzelonej bramce ekipa Koeln spokojnie dowiezie wynik do końca, a tutaj niespodzianka w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry i "Wieśniaki" ratują remis! Kilka minut w końcówce zaliczył Paweł Olkowski, ale nie wyróżnił się on niczym szczególnym.

90+1
    90. Kevin Volland (HOF) - 1:1

90
    Gol dla Hoffenheim!
    Pięknie wypuścił się na lewej stronie Kramarić! Strzelił na bramkę, piłkę wybił do boku Horn, ale na nią czekał już KEVIN VOLLAND i świetnie strzelił w ostatniej minucie spotkania!

89
    Paweł Olkowski zastępuje Bittencourta.

88
    Bittencourt główkuje, ale minimalnie obok bramki ląduje jego strzał! Lepiej ustawiony wydaje się, że był Modeste.

87
    Ładnie wyszedł Hartel, chciał od razu oddać piłkę do Modesta, ale piłka nie przeszła przez graczy gospodarzy.